Пошук по сайту
company logo
25 лютого 2021, 16:37

25 лютого 2021 року Інститутом законодавства Верховної Ради України проводиться експертне обговорення на тему «Робота в умовах дистанційного режиму: проблеми правового регулювання».


    До обговорення пропонуються такі питання: поняття нетипових форм зайнятості та її види; ознаки дистанційної роботи; зміст трудового договору про дистанційну роботу: розмежування понять «дистанційна робота» та «надомна робота»; підстави та порядок запровадження «дистанційного режиму роботи»; відмінності трудо-правового та цивільно-правового регулювання дистанційної роботи; забезпечення соціальних гарантій працівників в умовах дистанційного режиму; правовий статус дистанційних працівників та особливості судового захисту їхніх прав; міжнародні акти та законодавство країн ЄС з питань правового регулювання дистанційної роботи.
    До участі в обговоренні запрошуються: народні депутати України, співробітники органів державної влади, представники вищих навчальних закладів, представники громадських організацій.
Підготовлені тези просимо надсилати на електронну адресу: irina.hum@ukr.net

14 вересня 2021

i

Наш сайт переїхав на нову адресу! Тепер ми знаходимось тут: https://instzak.com.ua/
09 вересня 2021

i

7 вересня 2021 року у режимі відеоконференції відбулося перше засідання робочої групи з доопрацювання до другого читання проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування національної системи кваліфікацій» (реєстр. № 4147).
31 серпня 2021

i

18 серпня 2021 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбулося підписання Угоди про співпрацю між Інститутом та Одеським національним морським університетом.
26 липня 2021

i

21 липня 2021 року у дистанційному режимі відбулася зустріч співробітників Інституту законодавства Верховної Ради України із представниками Люблінського університету імені Марії Кюрі-Склодовської щодо налагодження співробітництва.
25 липня 2021

i

20 липня 2021 року за ініціативою Інституту законодавства Верховної Ради України та Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, а також Координатора проектів ОБСЄ в Україні відбулося експертне обговорення «Законодавче забезпечення реінтеграції тимчасово окупованих територій».