Пошук по сайту
company logo
10 грудня 2020, 13:00

10 грудня 2020 року Інститут законодавства Верховної Ради України, спільно із Національною комісією стандартів державної мови, у дистанційному режимі проводить експертні слухання на тему «Європейська практика стандартизації юридичної термінології та її застосування в Україні».


У рамках тематики пропонуються для обговорення такі питання:
- міжнародні стандарти уніфікації юридичної термінології;
- актуальні проблеми використання правничої термінології у процесі законотворення та перекладі міжнародних актів;
- застосування в Україні європейської практики уніфікованого перекладу правових документів.
До участі запрошуються народні депутати України, співробітники органів державної влади, представники наукових установ, вищих навчальних закладів, громадських організацій.
Матеріали для участі просимо надсилати на електронну адресу: anakondratova@ukr.net

14 вересня 2021

i

Наш сайт переїхав на нову адресу! Тепер ми знаходимось тут: https://instzak.com.ua/
09 вересня 2021

i

7 вересня 2021 року у режимі відеоконференції відбулося перше засідання робочої групи з доопрацювання до другого читання проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування національної системи кваліфікацій» (реєстр. № 4147).
31 серпня 2021

i

18 серпня 2021 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбулося підписання Угоди про співпрацю між Інститутом та Одеським національним морським університетом.
26 липня 2021

i

21 липня 2021 року у дистанційному режимі відбулася зустріч співробітників Інституту законодавства Верховної Ради України із представниками Люблінського університету імені Марії Кюрі-Склодовської щодо налагодження співробітництва.
25 липня 2021

i

20 липня 2021 року за ініціативою Інституту законодавства Верховної Ради України та Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, а також Координатора проектів ОБСЄ в Україні відбулося експертне обговорення «Законодавче забезпечення реінтеграції тимчасово окупованих територій».