Пошук по сайту
company logo
14 липня 2021, 09:26

13 липня 2021 року у Будинку Уряду України відбулася презентація документальних виставок «Українська дипломатія 1917–1924 рр.: зародження національних традицій» та «Іноземні дипломатичні представництва в Києві в 1917–1919 рр.: початок міждержавних відносин».У заході, організованому за ініціативою голови Правління Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин, професорки І. Б. Мяташ, взяли участь Міністр Кабінету Міністрів України О. М. Немчінов, заступник міністра закордонних справ В. М. Боднар, Голова Державної архівної служби України А. В. Хромов, в.о. директора Інституту законодавства Верховної Ради України, член-кореспондент НАН України, Надзвичайний і Повноважний Посол України Є. Р. Бершеда та ін.

Виступаючи під час презентації, в.о. директора Інституту законодавства відзначив важливість експозиції, яка представлена у Будинку Уряду до 30-річчя Незалежності України та згодом може бути переміщена до Верховної Ради України.

Євген Бершеда поінформував присутніх про досвід посольств України у Швейцарії, а також Бельгії, які він свого часу очолював, щодо увічнення пам’яті перших дипломатичних установ України, створених у цих країнах у 1918 році, а також про роль співпраці архівних служб у культурній дипломатії України.

Виставка діятиме у приміщенні Уряду протягом липня–серпня 2021 року.

14 вересня 2021

i

Наш сайт переїхав на нову адресу! Тепер ми знаходимось тут: https://instzak.com.ua/
09 вересня 2021

i

7 вересня 2021 року у режимі відеоконференції відбулося перше засідання робочої групи з доопрацювання до другого читання проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування національної системи кваліфікацій» (реєстр. № 4147).
31 серпня 2021

i

18 серпня 2021 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбулося підписання Угоди про співпрацю між Інститутом та Одеським національним морським університетом.
26 липня 2021

i

21 липня 2021 року у дистанційному режимі відбулася зустріч співробітників Інституту законодавства Верховної Ради України із представниками Люблінського університету імені Марії Кюрі-Склодовської щодо налагодження співробітництва.
25 липня 2021

i

20 липня 2021 року за ініціативою Інституту законодавства Верховної Ради України та Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, а також Координатора проектів ОБСЄ в Україні відбулося експертне обговорення «Законодавче забезпечення реінтеграції тимчасово окупованих територій».