Пошук по сайту
company logo
13 липня 2021, 13:09

8 липня 2021 року у Комітеті Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин відбувся круглий стіл «Створення уповноваженого органу захисту персональних даних та доступу до публічної інформації».


   У вступному слові Голова Комітету Дмитро Лубінець наголосив на потребі створення в Україні спеціального уповноваженого органу у сфері інформаційних відносин, про що свідчить світовий досвід та міжнародні стандарти захисту прав людини.
   У центрі уваги були такі питання: захисту персональних даних та доступу до публічної інформації; потреба ратифікації низки міжнародних угод, зокрема протоколу Ради Європи CETS № 223 від 10.10.2018 р., яким внесено зміни до Конвенції № 108 Ради Європи «Про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних»; досягнення та виклики у діяльності уповноважених органів щодо захисту персональних даних та з питань інформації, які вже створено у країнах Європейського Союзу; основні положення законопроекту про Національну комісію з питань захисту персональних даних та доступу до публічної інформації, який передбачається внести до парламенту у вересні цього року; доцільність поєднання у повноваженнях одного органу контролю за питаннями захисту персональних даних та доступу до публічної інформації; основні світові моделі наглядових органів у сфері захисту інформації тощо.
   Від Інституту законодавства Верховної Ради України у заході взяли участь головний науковий співробітник Тетяна Тєлькінєна та головний консультант Людмила Какауліна.

14 вересня 2021

i

Наш сайт переїхав на нову адресу! Тепер ми знаходимось тут: https://instzak.com.ua/
09 вересня 2021

i

7 вересня 2021 року у режимі відеоконференції відбулося перше засідання робочої групи з доопрацювання до другого читання проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування національної системи кваліфікацій» (реєстр. № 4147).
31 серпня 2021

i

18 серпня 2021 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбулося підписання Угоди про співпрацю між Інститутом та Одеським національним морським університетом.
26 липня 2021

i

21 липня 2021 року у дистанційному режимі відбулася зустріч співробітників Інституту законодавства Верховної Ради України із представниками Люблінського університету імені Марії Кюрі-Склодовської щодо налагодження співробітництва.
25 липня 2021

i

20 липня 2021 року за ініціативою Інституту законодавства Верховної Ради України та Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, а також Координатора проектів ОБСЄ в Україні відбулося експертне обговорення «Законодавче забезпечення реінтеграції тимчасово окупованих територій».