Пошук по сайту
company logo
05 квітня 2021, 15:00

5 квітня 2021 року Інститут законодавства Верховної Ради України організовує науково-експертне обговорення: «Законодавче забезпечення судової реформи в Україні».


    У рамках заходу пропонується обговорити:
  - передумови «перезапуску» інститутів судової влади;
  - стан правового регулювання системи судоустрою;
  - міжнародний досвід організації судової влади: ідеї для України;
  - формування ІТ-інструментів у здійсненні правосуддя;
  - вплив громадянського суспільства на реформування судової системи.
   Запрошуються: народні депутати України, судді, співробітники органів державної влади, представники наукових установ, вищих навчальних закладів, громадських організацій.
   В обговоренні візьме участь Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук.
   Матеріали для обговорення просимо надсилати до 5 квітня 2021 року на електронну адресу: barabash08@meta.ua

25 липня 2021

i

20 липня 2021 року за ініціативою Інституту законодавства Верховної Ради України та Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, а також Координатора проектів ОБСЄ в Україні відбулося експертне обговорення «Законодавче забезпечення реінтеграції тимчасово окупованих територій».
23 липня 2021

i

21 липня 2021 року у дистанційному режимі відбулася зустріч співробітників Інституту законодавства Верховної Ради України із представниками Люблінського університету імені Марії Кюрі-Склодовської щодо налагодження співробітництва.
14 липня 2021

i

13 липня 2021 року у Будинку Уряду України відбулася презентація документальних виставок «Українська дипломатія 1917–1924 рр.: зародження національних традицій» та «Іноземні дипломатичні представництва в Києві в 1917–1919 рр.: початок міждержавних відносин».
13 липня 2021

i

8 липня 2021 року у Комітеті Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин відбувся круглий стіл «Створення уповноваженого органу захисту персональних даних та доступу до публічної інформації».
07 липня 2021

i

5 липня 2021 року Інститут законодавства Верховної Ради України, разом із Проєктом ЄС-ПРООН з парламентської реформи, проєктом ПРООН «Посилення ролі жінок у політиці та прийнятті рішень на місцевому рівні» та за участі всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, провів вступний онлайн-вебінар навчальної програми підвищення професійної кваліфікації «Парламентаризм. Місцеве самоврядування та децентралізація».