Пошук по сайту
company logo
25 лютого 2021, 16:37

25 лютого 2021 року Інститутом законодавства Верховної Ради України проводиться експертне обговорення на тему «Робота в умовах дистанційного режиму: проблеми правового регулювання».


    До обговорення пропонуються такі питання: поняття нетипових форм зайнятості та її види; ознаки дистанційної роботи; зміст трудового договору про дистанційну роботу: розмежування понять «дистанційна робота» та «надомна робота»; підстави та порядок запровадження «дистанційного режиму роботи»; відмінності трудо-правового та цивільно-правового регулювання дистанційної роботи; забезпечення соціальних гарантій працівників в умовах дистанційного режиму; правовий статус дистанційних працівників та особливості судового захисту їхніх прав; міжнародні акти та законодавство країн ЄС з питань правового регулювання дистанційної роботи.
    До участі в обговоренні запрошуються: народні депутати України, співробітники органів державної влади, представники вищих навчальних закладів, представники громадських організацій.
Підготовлені тези просимо надсилати на електронну адресу: irina.hum@ukr.net

22 лютого 2021

i

22 лютого 2021 року на запрошення Міністерства юстиції України співробітники Інституту законодавства Верховної Ради України – завідувач сектору Ірина Гуменюк та головний науковий співробітник Олена Бєлова – взяли участь у презентації звіту за результатами проведеного в 2020 році моніторингу впровадження й аналізу ефективності прийнятих нормативно-правових актів з питань судоустрою та судочинства, кримінальної юстиції.
16 лютого 2021

i

15 лютого 2021 року в Інституті законодавства Верховної Ради України проведено круглий стіл «Досвід державо- і правотворення в Україні в 1917–1921 роках та виклики сьогодення».
10 лютого 2021

i

10 лютого 2021 року під керівництвом Голови парламентського Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин Дмитра Лубінця відбулося чергове засідання Робочої групи з розробки нової редакції Закону України «Про національні меншини в Україні».
08 лютого 2021

i

5 лютого 2021 року у режимі онлайн-зустрічі відбулося обговорення пропозицій до щорічної доповіді Вищої ради правосуддя про стан забезпечення незалежності суддів за 2020 рік.
05 лютого 2021

i

4 лютого 2021 року під головуванням Першого заступника Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука відбулося чергове засідання Робочої групи з розробки проектів законів з питань народовладдя, яке започаткувало новий етап її діяльності – роботу над законопроектом про місцеві референдуми.