Пошук по сайту
company logo
25 лютого 2021, 16:37

25 лютого 2021 року Інститутом законодавства Верховної Ради України проводиться експертне обговорення на тему «Робота в умовах дистанційного режиму: проблеми правового регулювання».


    До обговорення пропонуються такі питання: поняття нетипових форм зайнятості та її види; ознаки дистанційної роботи; зміст трудового договору про дистанційну роботу: розмежування понять «дистанційна робота» та «надомна робота»; підстави та порядок запровадження «дистанційного режиму роботи»; відмінності трудо-правового та цивільно-правового регулювання дистанційної роботи; забезпечення соціальних гарантій працівників в умовах дистанційного режиму; правовий статус дистанційних працівників та особливості судового захисту їхніх прав; міжнародні акти та законодавство країн ЄС з питань правового регулювання дистанційної роботи.
    До участі в обговоренні запрошуються: народні депутати України, співробітники органів державної влади, представники вищих навчальних закладів, представники громадських організацій.
Підготовлені тези просимо надсилати на електронну адресу: irina.hum@ukr.net

28 квітня 2021

i

27 квітня 2021 року Інститут законодавства Верховної Ради України презентував спільне з Комітетом з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин науково-практичне видання «Досвід врегулювання збройних конфліктів: міжнародно-правові документи і коментарі».
28 квітня 2021

i

26 квітня 2021 року Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування були проведені комітетські слухання на тему: «Професійне навчання публічних службовців: європейський досвід та перспективи для України».
09 квітня 2021

i

9 квітня 2021 року відбулася стратегічна сесія щодо створення Парламентської дослідницької служби в структурі Апарату Верховної Ради України «Працівники Парламентської дослідницької служби: правовий статус, кваліфікаційні вимоги».
07 квітня 2021

i

7 квітня 2021 року на запрошення Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів завідувач сектору Інституту законодавства Верховної Ради України Ірина Гуменюк взяла участь у комітетських слуханнях на тему: «Про стан виконання Стратегії подолання бідності».
06 квітня 2021

i

6 квітня 2021 року у комітетах Верховної Ради України відбувся круглий стіл «Обробка чутливих персональних даних: міжнародні стандарти та національний контекст». Захід пройшов за сприяння спільного проекту Європейського Союзу та Ради Європи щодо посилення операційної спроможності Омбудсмена та був присвячений проектам законів, покликаним удосконалити чинну редакцію Закону України «Про захист персональних даних».