Пошук по сайту
company logo
29 лютого 2020, 08:27

Із 25 до 28 лютого 2020 року в Інституті законодавства Верховної Ради України для слухачів Української школи законотворчості проводиться тренінг «Інструменти діалогу в побудові ефективної комунікації».


Захід організовано у співпраці Інституту та Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні в рамках проекту «Діалог заради реформ і суспільного єднання в Україні».
Під час тренінгу учасники ознайомляться з основами діалогової комунікації і співробітницького підходу до організації групових обговорень, навчатимуться використовувати інструменти активного слухання та ефективного діалогу для полегшення ведення складних переговорів та підвищення якості формування спільних рішень, спільно з тренерами адаптують ці навички до власної професійної діяльності. За результатами навчання слухачі отримують сертифікати.

16 жовтня 2020

i

15 жовтня 2020 року за участю Першого заступника Голови Верховної Ради України Р. О. Стефанчука на платформі Zoom відбулася презентація "Путівника по законодавству України", підготовленого в Інституті законодавства Верховної Ради України.
05 жовтня 2020

i

2 жовтня 2020 року в Інституті законодавства Верховної Ради України в рамках заходів щодо подальшого розвитку законодавчого забезпечення реформування економіки відбувся круглий стіл на тему: «Оцінка якості прогнозування у сфері технологічної безпеки України».
25 вересня 2020

i

В Інституті законодавства Верховної Ради України оголошено набір слухачів для підвищення кваліфікації в Українській школі законотворчості за освітньо-професійною програмою «Публічне управління та адміністрування».
03 вересня 2020

i

27 серпня 2020 року в Інституті законодавства Верховної Ради України в рамках започаткованих заходів щодо подальшого розвитку законодавчого забезпечення реформування економіки відбувся круглий стіл на тему: «Формування Національної економічної стратегії «Україна–2030».
12 серпня 2020

i

4 серпня 2020 року у рамках заходів, спрямованих на удосконалення законодавчого забезпечення розвитку реального сектору економіки, Інститутом законодавства Верховної Ради України проведено круглий стіл на тему: «Удосконалення законодавчих норм у сфері енергетичної безпеки України».