Пошук по сайту
company logo
29 лютого 2020, 08:27

Із 25 до 28 лютого 2020 року в Інституті законодавства Верховної Ради України для слухачів Української школи законотворчості проводиться тренінг «Інструменти діалогу в побудові ефективної комунікації».


Захід організовано у співпраці Інституту та Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні в рамках проекту «Діалог заради реформ і суспільного єднання в Україні».
Під час тренінгу учасники ознайомляться з основами діалогової комунікації і співробітницького підходу до організації групових обговорень, навчатимуться використовувати інструменти активного слухання та ефективного діалогу для полегшення ведення складних переговорів та підвищення якості формування спільних рішень, спільно з тренерами адаптують ці навички до власної професійної діяльності. За результатами навчання слухачі отримують сертифікати.

26 травня 2020

i

26 травня 2020 року в режимі відео конференції під головуванням Першого заступника Голови Верховної Ради України, керівника робочої групи з розробки проектів законів з питань народовладдя Руслана Стефанчука та за участю виконувача обов’язків Посла Швейцарії в Україні Сімона Піду відбулося експертне обговорення «Законопроект про всеукраїнський референдум: погляд міжнародних експертів».
15 травня 2020

i

14–15 травня 2020 року Інститутом законодавства Верховної Ради України проведено круглий стіл «Впровадження цифрових технологій у системі правосуддя», у центрі уваги якого перебували сучасні тенденції розвитку електронного судочинства.
13 травня 2020

i

12–13 травня 2020 року в Інституті законодавства Верховної Ради відбулося науково-експертне обговорення проблем запровадження електронної демократії в Україні, до участі в якому залучалися народні депутати України, співробітники органів державної влади, вчені, представники громадських організацій.
17 березня 2020

i

На виставці у Верховній Раді України, присвяченій історії українського парламентаризму, представлені видання Інституту законодавства, зокрема збірка "Ми і вони", яка містить унікальні архівні документи і матеріали про зовнішньополітичну й зовнішньоекономічну діяльність УНР та Української Держави під час Української революції 1917-1921 років.
05 березня 2020

i

28 лютого 2020 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбулося експертне обговорення науково-правового забезпечення конституційної реформи, під час якого презентовано видання «Конституція – правне обличчя всієї країни» (нереалізовані сторінки сучасного українського конституційного процесу)».