Пошук по сайту
company logo
29 лютого 2020, 08:27

Із 25 до 28 лютого 2020 року в Інституті законодавства Верховної Ради України для слухачів Української школи законотворчості проводиться тренінг «Інструменти діалогу в побудові ефективної комунікації».


Захід організовано у співпраці Інституту та Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні в рамках проекту «Діалог заради реформ і суспільного єднання в Україні».
Під час тренінгу учасники ознайомляться з основами діалогової комунікації і співробітницького підходу до організації групових обговорень, навчатимуться використовувати інструменти активного слухання та ефективного діалогу для полегшення ведення складних переговорів та підвищення якості формування спільних рішень, спільно з тренерами адаптують ці навички до власної професійної діяльності. За результатами навчання слухачі отримують сертифікати.

14 липня 2020

i

13 липня 2020 року відбулася зустріч у дистанційному режимі в.о. директора Інституту законодавства Верховної Ради України, члена-кореспондента НАН України Євгена Бершеди із новопризначеним координатором юридичного відділу Делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні паном П’єром Апраксіним.
13 липня 2020

i

9–10 липня 2020 року в Інституті законодавства Верховної Ради України, за участі Першого заступника Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, у дистанційному форматі відбулося експертне обговорення «Правовий моніторинг чи пост-законодавчий контроль: питання співвідношення та ефективності».
09 липня 2020

i

8 липня 2020 року під головуванням заступника керівника Офісу парламентських реформ В. Толкованова в рамках онлайн-конференції «Упровадження стандартів гендерної рівності в Апараті Верховної Ради України» відбулося обговорення пріоритетів державної політики у сфері забезпечення гендерної рівності та перспектив організації навчання уповноважених працівників (працівниць), відповідальних за забезпечення стандартів гендерної рівності в Апараті Верховної Ради.
08 липня 2020

i

8 липня 2020 року в рамках заходів, спрямованих на подальший розвиток законодавчого забезпечення розвитку реального сектору економіки, в Інституті законодавства Верховної Ради України проведено круглий стіл з обговорення актуальних проблем здійснення нагальних реформ.
27 червня 2020

i

24 червня 2020 року в Інституті законодавства Верховної Ради у дистанційному форматі відбулася науково-практична конференція з нагоди 24-ої річниці Конституції України на тему «Конституційно-правова модель «цифрової України».