Пошук по сайту
company logo
29 лютого 2020, 08:27

Із 25 до 28 лютого 2020 року в Інституті законодавства Верховної Ради України для слухачів Української школи законотворчості проводиться тренінг «Інструменти діалогу в побудові ефективної комунікації».


Захід організовано у співпраці Інституту та Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні в рамках проекту «Діалог заради реформ і суспільного єднання в Україні».
Під час тренінгу учасники ознайомляться з основами діалогової комунікації і співробітницького підходу до організації групових обговорень, навчатимуться використовувати інструменти активного слухання та ефективного діалогу для полегшення ведення складних переговорів та підвищення якості формування спільних рішень, спільно з тренерами адаптують ці навички до власної професійної діяльності. За результатами навчання слухачі отримують сертифікати.

21 грудня 2020

i

21 грудня 2020 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбувся підсумковий вебінар запровадженої уперше освітньо-професійної програми підвищення кваліфікації «Публічне управління та адміністрування».
21 грудня 2020

i

21 грудня 2020 року в Інституті законодавства Верховної Ради України, за участі Першого заступника Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, у дистанційному форматі відбулося експертне обговорення «Моніторинг реалізації Плану законопроектної роботи Верховної Ради України на 2020 рік».
17 грудня 2020

i

10 грудня 2020 року в рамках заходів, спрямованих на подальший розвиток законодавчого забезпечення реального сектору економіки, в Інституті законодавства Верховної Ради України проведено круглий стіл з обговорення питань удосконалення експертної діяльності в Україні.
10 грудня 2020

i

10 грудня 2020 року Інститут законодавства Верховної Ради України, спільно з Національною комісією зі стандартів державної мови, у дистанційному форматі провів експертні слухання «Європейська практика стандартизації юридичної термінології та її застосування в Україні».
09 грудня 2020

i

8 грудня 2020 року в Інституті законодавства Верховної Ради України, у співпраці з Делегацією Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні, вшосте відбулося онлайн-відкриття «навчального курсу» із міжнародного гуманітарного права для народних депутатів України та їхніх помічників-консультантів, співробітників секретаріатів парламентських комітетів і фракцій, підрозділів Апарату Верховної Ради України, учасників Програми стажування в Апараті Верховної Ради України.