Пошук по сайту
company logo
17 грудня 2019, 15:29

17 грудня 2019 року о 14 годині в Інституті законодавства Верховної Ради України відбудеться засідання круглого столу на тему: «Обговорення концепції внесення змін до Конституції України в частині децентралізації влади» у рамках наукового семінару щодо законодавчого забезпечення реформування публічного управління та адміністрування в Україні.


 Передбачено обговорення таких питань:
1.    Незворотність процесу децентралізації. Питання методології Концепції змін до Конституції України в частині децентралізації.
2.    Напрями правової модернізації державного управління та місцевого самоврядування в Україні.
3.    Інституціоналізація місцевого самоврядування: питання теорії та практики.
4.    Формування та розвиток інституту Префекта на місцевому рівні.
5.    Модернізація державного управління та місцевого самоврядування: стратегічні та тактичні інновації.
6.    Оптимізація державного управління та місцевого самоврядування за умов забезпечення суспільної стабільності.
7.    Новий адміністративно-територіальний устрій в Україні.
За результатами обговорення передбачається видання наукового збірника.
Контакти Інституту: м. Київ, пров. Несторівський 4, тел. (044) 235-03-56, 067 812 85 30, e-mail: vevorotin@gmail.com, Воротін Валерій Євгенович.

20 грудня 2019

i

18 грудня 2019 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбувся круглий стіл на тему «Експорт товарів та послуг: удосконалення юридично-правової підтримки», організований спільно з ПрАТ «Експортно-кредитне агентство», за участю науковців, практиків, представників органів державної влади та бізнес-кіл.
17 грудня 2019

i

17 грудня 2019 року в рамках заходів щодо законодавчого забезпечення реформування публічного управління та адміністрування Інститутом законодавства Верховної Ради України проведено IV круглий стіл на тему: «Обговорення концепції внесення змін до Конституції України в частині децентралізації влади».
09 грудня 2019

i

- 9 грудня 2019 року в Інституті законодавства Верховної Ради України, у співпраці з Представництвом Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні, відбулося відкриття навчального курсу із міжнародного гуманітарного права для народних депутатів України та їхніх помічників-консультантів, співробітників секретаріатів парламентських комітетів і фракцій, підрозділів Апарату Верховної Ради України, учасників Програми стажування в Апараті Верховної Ради України.
05 грудня 2019

i

5 грудня 2019 року за дорученням Першого заступника Голови Верховної Ради України Р.О. Стефанчука в Інституті законодавства Верховної Ради України у форматі експертного обговорення законопроекту «Про всеукраїнський референдум» відбулася дискусія стосовно нормативного визначення предмета, видів і суб’єктів всеукраїнського референдуму.
03 грудня 2019

i

3 грудня 2019 року в Інституті законодавства відбулося фахове обговорення бачення концепції формування та виконання Плану законопроектних робіт Верховної Ради України.