Пошук по сайту
company logo
17 грудня 2019, 15:29

17 грудня 2019 року о 14 годині в Інституті законодавства Верховної Ради України відбудеться засідання круглого столу на тему: «Обговорення концепції внесення змін до Конституції України в частині децентралізації влади» у рамках наукового семінару щодо законодавчого забезпечення реформування публічного управління та адміністрування в Україні.


 Передбачено обговорення таких питань:
1.    Незворотність процесу децентралізації. Питання методології Концепції змін до Конституції України в частині децентралізації.
2.    Напрями правової модернізації державного управління та місцевого самоврядування в Україні.
3.    Інституціоналізація місцевого самоврядування: питання теорії та практики.
4.    Формування та розвиток інституту Префекта на місцевому рівні.
5.    Модернізація державного управління та місцевого самоврядування: стратегічні та тактичні інновації.
6.    Оптимізація державного управління та місцевого самоврядування за умов забезпечення суспільної стабільності.
7.    Новий адміністративно-територіальний устрій в Україні.
За результатами обговорення передбачається видання наукового збірника.
Контакти Інституту: м. Київ, пров. Несторівський 4, тел. (044) 235-03-56, 067 812 85 30, e-mail: vevorotin@gmail.com, Воротін Валерій Євгенович.

14 липня 2020

i

13 липня 2020 року відбулася зустріч у дистанційному режимі в.о. директора Інституту законодавства Верховної Ради України, члена-кореспондента НАН України Євгена Бершеди із новопризначеним координатором юридичного відділу Делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні паном П’єром Апраксіним.
13 липня 2020

i

9–10 липня 2020 року в Інституті законодавства Верховної Ради України, за участі Першого заступника Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, у дистанційному форматі відбулося експертне обговорення «Правовий моніторинг чи пост-законодавчий контроль: питання співвідношення та ефективності».
09 липня 2020

i

8 липня 2020 року під головуванням заступника керівника Офісу парламентських реформ В. Толкованова в рамках онлайн-конференції «Упровадження стандартів гендерної рівності в Апараті Верховної Ради України» відбулося обговорення пріоритетів державної політики у сфері забезпечення гендерної рівності та перспектив організації навчання уповноважених працівників (працівниць), відповідальних за забезпечення стандартів гендерної рівності в Апараті Верховної Ради.
08 липня 2020

i

8 липня 2020 року в рамках заходів, спрямованих на подальший розвиток законодавчого забезпечення розвитку реального сектору економіки, в Інституті законодавства Верховної Ради України проведено круглий стіл з обговорення актуальних проблем здійснення нагальних реформ.
27 червня 2020

i

24 червня 2020 року в Інституті законодавства Верховної Ради у дистанційному форматі відбулася науково-практична конференція з нагоди 24-ої річниці Конституції України на тему «Конституційно-правова модель «цифрової України».