Пошук по сайту
company logo
17 грудня 2019, 15:29

17 грудня 2019 року о 14 годині в Інституті законодавства Верховної Ради України відбудеться засідання круглого столу на тему: «Обговорення концепції внесення змін до Конституції України в частині децентралізації влади» у рамках наукового семінару щодо законодавчого забезпечення реформування публічного управління та адміністрування в Україні.


 Передбачено обговорення таких питань:
1.    Незворотність процесу децентралізації. Питання методології Концепції змін до Конституції України в частині децентралізації.
2.    Напрями правової модернізації державного управління та місцевого самоврядування в Україні.
3.    Інституціоналізація місцевого самоврядування: питання теорії та практики.
4.    Формування та розвиток інституту Префекта на місцевому рівні.
5.    Модернізація державного управління та місцевого самоврядування: стратегічні та тактичні інновації.
6.    Оптимізація державного управління та місцевого самоврядування за умов забезпечення суспільної стабільності.
7.    Новий адміністративно-територіальний устрій в Україні.
За результатами обговорення передбачається видання наукового збірника.
Контакти Інституту: м. Київ, пров. Несторівський 4, тел. (044) 235-03-56, 067 812 85 30, e-mail: vevorotin@gmail.com, Воротін Валерій Євгенович.

26 травня 2020

i

26 травня 2020 року в режимі відео конференції під головуванням Першого заступника Голови Верховної Ради України, керівника робочої групи з розробки проектів законів з питань народовладдя Руслана Стефанчука та за участю виконувача обов’язків Посла Швейцарії в Україні Сімона Піду відбулося експертне обговорення «Законопроект про всеукраїнський референдум: погляд міжнародних експертів».
15 травня 2020

i

14–15 травня 2020 року Інститутом законодавства Верховної Ради України проведено круглий стіл «Впровадження цифрових технологій у системі правосуддя», у центрі уваги якого перебували сучасні тенденції розвитку електронного судочинства.
13 травня 2020

i

12–13 травня 2020 року в Інституті законодавства Верховної Ради відбулося науково-експертне обговорення проблем запровадження електронної демократії в Україні, до участі в якому залучалися народні депутати України, співробітники органів державної влади, вчені, представники громадських організацій.
17 березня 2020

i

На виставці у Верховній Раді України, присвяченій історії українського парламентаризму, представлені видання Інституту законодавства, зокрема збірка "Ми і вони", яка містить унікальні архівні документи і матеріали про зовнішньополітичну й зовнішньоекономічну діяльність УНР та Української Держави під час Української революції 1917-1921 років.
05 березня 2020

i

28 лютого 2020 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбулося експертне обговорення науково-правового забезпечення конституційної реформи, під час якого презентовано видання «Конституція – правне обличчя всієї країни» (нереалізовані сторінки сучасного українського конституційного процесу)».