Пошук по сайту
company logo
17 грудня 2019, 15:29

17 грудня 2019 року о 14 годині в Інституті законодавства Верховної Ради України відбудеться засідання круглого столу на тему: «Обговорення концепції внесення змін до Конституції України в частині децентралізації влади» у рамках наукового семінару щодо законодавчого забезпечення реформування публічного управління та адміністрування в Україні.


 Передбачено обговорення таких питань:
1.    Незворотність процесу децентралізації. Питання методології Концепції змін до Конституції України в частині децентралізації.
2.    Напрями правової модернізації державного управління та місцевого самоврядування в Україні.
3.    Інституціоналізація місцевого самоврядування: питання теорії та практики.
4.    Формування та розвиток інституту Префекта на місцевому рівні.
5.    Модернізація державного управління та місцевого самоврядування: стратегічні та тактичні інновації.
6.    Оптимізація державного управління та місцевого самоврядування за умов забезпечення суспільної стабільності.
7.    Новий адміністративно-територіальний устрій в Україні.
За результатами обговорення передбачається видання наукового збірника.
Контакти Інституту: м. Київ, пров. Несторівський 4, тел. (044) 235-03-56, 067 812 85 30, e-mail: vevorotin@gmail.com, Воротін Валерій Євгенович.

16 жовтня 2020

i

15 жовтня 2020 року за участю Першого заступника Голови Верховної Ради України Р. О. Стефанчука на платформі Zoom відбулася презентація "Путівника по законодавству України", підготовленого в Інституті законодавства Верховної Ради України.
05 жовтня 2020

i

2 жовтня 2020 року в Інституті законодавства Верховної Ради України в рамках заходів щодо подальшого розвитку законодавчого забезпечення реформування економіки відбувся круглий стіл на тему: «Оцінка якості прогнозування у сфері технологічної безпеки України».
25 вересня 2020

i

В Інституті законодавства Верховної Ради України оголошено набір слухачів для підвищення кваліфікації в Українській школі законотворчості за освітньо-професійною програмою «Публічне управління та адміністрування».
03 вересня 2020

i

27 серпня 2020 року в Інституті законодавства Верховної Ради України в рамках започаткованих заходів щодо подальшого розвитку законодавчого забезпечення реформування економіки відбувся круглий стіл на тему: «Формування Національної економічної стратегії «Україна–2030».
12 серпня 2020

i

4 серпня 2020 року у рамках заходів, спрямованих на удосконалення законодавчого забезпечення розвитку реального сектору економіки, Інститутом законодавства Верховної Ради України проведено круглий стіл на тему: «Удосконалення законодавчих норм у сфері енергетичної безпеки України».