Пошук по сайту
company logo
26 листопада 2019, 15:59

26 листопада 2019 року об 11:30 в Інституті законодавства Верховної Ради України відбудеться круглий стіл на тему «Реформування законодавства про адвокатуру та адвокатську діяльність: міжнародні стандарти та європейський досвід». Захід проводиться спільно із Комітетом Верховної Ради України з питань правової політики.


 

Планується обговорення актуальних питань правового регулювання адвокатської діяльності, імплементації в Україні міжнародних правових стандартів та досвіду зарубіжних країн у цій сфері.

До участі у круглому столі запрошуються народні депутати України, представники центральних органів влади, наукових установ і громадських організацій, співробітники Апарату Верховної Ради України, адвокати, судді та представники міжнародних організацій.

Початок реєстрації об 11:00 за адресою: м. Київ, пров. Несторівський 4, Інститут законодавства Верховної Ради України, 4 поверх, конференц-зал.

20 грудня 2019

i

18 грудня 2019 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбувся круглий стіл на тему «Експорт товарів та послуг: удосконалення юридично-правової підтримки», організований спільно з ПрАТ «Експортно-кредитне агентство», за участю науковців, практиків, представників органів державної влади та бізнес-кіл.
17 грудня 2019

i

17 грудня 2019 року в рамках заходів щодо законодавчого забезпечення реформування публічного управління та адміністрування Інститутом законодавства Верховної Ради України проведено IV круглий стіл на тему: «Обговорення концепції внесення змін до Конституції України в частині децентралізації влади».
09 грудня 2019

i

- 9 грудня 2019 року в Інституті законодавства Верховної Ради України, у співпраці з Представництвом Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні, відбулося відкриття навчального курсу із міжнародного гуманітарного права для народних депутатів України та їхніх помічників-консультантів, співробітників секретаріатів парламентських комітетів і фракцій, підрозділів Апарату Верховної Ради України, учасників Програми стажування в Апараті Верховної Ради України.
05 грудня 2019

i

5 грудня 2019 року за дорученням Першого заступника Голови Верховної Ради України Р.О. Стефанчука в Інституті законодавства Верховної Ради України у форматі експертного обговорення законопроекту «Про всеукраїнський референдум» відбулася дискусія стосовно нормативного визначення предмета, видів і суб’єктів всеукраїнського референдуму.
03 грудня 2019

i

3 грудня 2019 року в Інституті законодавства відбулося фахове обговорення бачення концепції формування та виконання Плану законопроектних робіт Верховної Ради України.