Пошук по сайту
company logo
26 листопада 2019, 15:59

26 листопада 2019 року об 11:30 в Інституті законодавства Верховної Ради України відбудеться круглий стіл на тему «Реформування законодавства про адвокатуру та адвокатську діяльність: міжнародні стандарти та європейський досвід». Захід проводиться спільно із Комітетом Верховної Ради України з питань правової політики.


 

Планується обговорення актуальних питань правового регулювання адвокатської діяльності, імплементації в Україні міжнародних правових стандартів та досвіду зарубіжних країн у цій сфері.

До участі у круглому столі запрошуються народні депутати України, представники центральних органів влади, наукових установ і громадських організацій, співробітники Апарату Верховної Ради України, адвокати, судді та представники міжнародних організацій.

Початок реєстрації об 11:00 за адресою: м. Київ, пров. Несторівський 4, Інститут законодавства Верховної Ради України, 4 поверх, конференц-зал.

02 грудня 2019

i

28 листопада 2019 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбулася презентація перекладу на українську мову книги відомого дослідника демократії у США, промоутера народовладдя та розвитку громад Девіда Метьюза «Політика для людей: як стати свідомими громадянами».
27 листопада 2019

i

26 листопада 2019 року за участі Першого заступника Голови Верховної Ради України, члена-кореспондента НАПрН України, доктора юридичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Стефанчука Руслана Олексійовича розпочалися заняття в Українській школі законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України.
27 листопада 2019

i

26 листопада 2019 року в Інституті законодавства Верховної Ради України проведено круглий стіл «Реформування законодавства про адвокатуру та адвокатську діяльність: міжнародні стандарти та європейський досвід».
25 листопада 2019

i

25 листопада 2019 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбулося експертне обговорення «Ефективне застосування міжнародних стандартів та закордонного досвіду деокупації, реінтеграції та постконфліктного врегулювання».
07 листопада 2019

i

1 листопада 2019 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбулося експертне обговорення наукового проекту «Цифрова Україна»: правові аспекти».