Пошук по сайту
company logo
26 листопада 2019, 15:59

26 листопада 2019 року об 11:30 в Інституті законодавства Верховної Ради України відбудеться круглий стіл на тему «Реформування законодавства про адвокатуру та адвокатську діяльність: міжнародні стандарти та європейський досвід». Захід проводиться спільно із Комітетом Верховної Ради України з питань правової політики.


 

Планується обговорення актуальних питань правового регулювання адвокатської діяльності, імплементації в Україні міжнародних правових стандартів та досвіду зарубіжних країн у цій сфері.

До участі у круглому столі запрошуються народні депутати України, представники центральних органів влади, наукових установ і громадських організацій, співробітники Апарату Верховної Ради України, адвокати, судді та представники міжнародних організацій.

Початок реєстрації об 11:00 за адресою: м. Київ, пров. Несторівський 4, Інститут законодавства Верховної Ради України, 4 поверх, конференц-зал.

16 листопада 2020

i

Інститут законодавства Верховної Ради України планує проведення традиційних спецкурсів «Мовно-термінологічні засади підготовки законопроєкту», що включатимуть вебінари:
28 жовтня 2020

i

27 жовтня 2020 року в Інституті законодавства Верховної Ради України розпочався навчальний процес в Українській школі законотворчості. Вперше запроваджена освітньо-професійна програма підвищення кваліфікації «Публічне управління та адміністрування» здійснюється за підтримки Проєкту ЄС-ПРООН з парламентської реформи.
21 жовтня 2020

i

16 жовтня 2020 року відбулася зустріч представників Інституту законодавства Верховної Ради України із постійним заступником Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Бертрамом фон Мольтке з метою налагодження наукового співробітництва із Дослідницькою службою Бундестагу. На зустрічі було акцентовано увагу на обміні успішним досвідом досліджень та нових форматах співпраці в інтересах обох сторін.
16 жовтня 2020

i

15 жовтня 2020 року за участю Першого заступника Голови Верховної Ради України Р. О. Стефанчука на платформі Zoom відбулася презентація "Путівника по законодавству України", підготовленого в Інституті законодавства Верховної Ради України.
05 жовтня 2020

i

2 жовтня 2020 року в Інституті законодавства Верховної Ради України в рамках заходів щодо подальшого розвитку законодавчого забезпечення реформування економіки відбувся круглий стіл на тему: «Оцінка якості прогнозування у сфері технологічної безпеки України».