Пошук по сайту
company logo
25 листопада 2019, 11:33

25 листопада 2019 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбудеться експертне обговорення з питань ефективного застосування міжнародних стандартів та закордонного досвіду деокупації, реінтеграції та постконфліктного врегулювання.


    До участі запрошуються народні депутати України, співробітники Апарату Верховної Ради України, представники центральних органів влади та наукових установ, експерти міжнародних організацій. За підсумками обговорення планується визначення пріоритетних завдань Інституту щодо опрацювання законотворчих пропозицій у цій сфері.
    Із метою формування порядку денного обговорення пропонуємо до 21 листопада 2019 р. повідомити щодо можливості участі представника зацікавленої установи в нараді, надіславши такі дані: П.І.Б., посада, науковий ступінь та вчене звання (за наявності), телефон, електронну адресу. Контактною особою, відповідальною за організацію обговорення, є головний науковий співробітник Інституту, професор Борис Володимирович Бабін (тел.: 0639495556, електронна адреса: babinb@ukr.net).
    Початок експертного обговорення заплановано на 11:00 25 листопада 2019 року за адресою: м. Київ, пров. Несторівський, 4, Інститут законодавства Верховної Ради України, к. 416. Початок реєстрації о 10:30.
20 грудня 2019

i

18 грудня 2019 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбувся круглий стіл на тему «Експорт товарів та послуг: удосконалення юридично-правової підтримки», організований спільно з ПрАТ «Експортно-кредитне агентство», за участю науковців, практиків, представників органів державної влади та бізнес-кіл.
17 грудня 2019

i

17 грудня 2019 року в рамках заходів щодо законодавчого забезпечення реформування публічного управління та адміністрування Інститутом законодавства Верховної Ради України проведено IV круглий стіл на тему: «Обговорення концепції внесення змін до Конституції України в частині децентралізації влади».
09 грудня 2019

i

- 9 грудня 2019 року в Інституті законодавства Верховної Ради України, у співпраці з Представництвом Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні, відбулося відкриття навчального курсу із міжнародного гуманітарного права для народних депутатів України та їхніх помічників-консультантів, співробітників секретаріатів парламентських комітетів і фракцій, підрозділів Апарату Верховної Ради України, учасників Програми стажування в Апараті Верховної Ради України.
05 грудня 2019

i

5 грудня 2019 року за дорученням Першого заступника Голови Верховної Ради України Р.О. Стефанчука в Інституті законодавства Верховної Ради України у форматі експертного обговорення законопроекту «Про всеукраїнський референдум» відбулася дискусія стосовно нормативного визначення предмета, видів і суб’єктів всеукраїнського референдуму.
03 грудня 2019

i

3 грудня 2019 року в Інституті законодавства відбулося фахове обговорення бачення концепції формування та виконання Плану законопроектних робіт Верховної Ради України.