Пошук по сайту
company logo
27 жовтня 2019, 01:45

Інститут законодавства Верховної Ради України оголошує черговий набір слухачів для підвищення професійної кваліфікації в Українській школі законотворчості.


На навчання до Школи запрошуються народні депутати України, їхні помічники, працівники секретаріатів комітетів, фракцій і груп Верховної Ради України.
Підвищення рівня професійної підготовки учасників законотворчої діяльності відбувається на безкоштовній основі за навчальною програмою «Законотворча діяльність» та магістерською програмою «Європейське парламентське право».
Зарахування слухачів здійснюється до 25 жовтня 2019 р. відповідно до листів, скерованих до комітетів, депутатських фракцій та груп Верховної Ради України.
Контакти Інституту законодавства Верховної Ради України: пров. Несторівський, 4, тел. 235-96-09, 235-03-93.

14 липня 2020

i

13 липня 2020 року відбулася зустріч у дистанційному режимі в.о. директора Інституту законодавства Верховної Ради України, члена-кореспондента НАН України Євгена Бершеди із новопризначеним координатором юридичного відділу Делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні паном П’єром Апраксіним.
13 липня 2020

i

9–10 липня 2020 року в Інституті законодавства Верховної Ради України, за участі Першого заступника Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, у дистанційному форматі відбулося експертне обговорення «Правовий моніторинг чи пост-законодавчий контроль: питання співвідношення та ефективності».
09 липня 2020

i

8 липня 2020 року під головуванням заступника керівника Офісу парламентських реформ В. Толкованова в рамках онлайн-конференції «Упровадження стандартів гендерної рівності в Апараті Верховної Ради України» відбулося обговорення пріоритетів державної політики у сфері забезпечення гендерної рівності та перспектив організації навчання уповноважених працівників (працівниць), відповідальних за забезпечення стандартів гендерної рівності в Апараті Верховної Ради.
08 липня 2020

i

8 липня 2020 року в рамках заходів, спрямованих на подальший розвиток законодавчого забезпечення розвитку реального сектору економіки, в Інституті законодавства Верховної Ради України проведено круглий стіл з обговорення актуальних проблем здійснення нагальних реформ.
27 червня 2020

i

24 червня 2020 року в Інституті законодавства Верховної Ради у дистанційному форматі відбулася науково-практична конференція з нагоди 24-ої річниці Конституції України на тему «Конституційно-правова модель «цифрової України».