Пошук по сайту
company logo
27 жовтня 2019, 01:45

Інститут законодавства Верховної Ради України оголошує черговий набір слухачів для підвищення професійної кваліфікації в Українській школі законотворчості.


На навчання до Школи запрошуються народні депутати України, їхні помічники, працівники секретаріатів комітетів, фракцій і груп Верховної Ради України.
Підвищення рівня професійної підготовки учасників законотворчої діяльності відбувається на безкоштовній основі за навчальною програмою «Законотворча діяльність» та магістерською програмою «Європейське парламентське право».
Зарахування слухачів здійснюється до 25 жовтня 2019 р. відповідно до листів, скерованих до комітетів, депутатських фракцій та груп Верховної Ради України.
Контакти Інституту законодавства Верховної Ради України: пров. Несторівський, 4, тел. 235-96-09, 235-03-93.

20 грудня 2019

i

18 грудня 2019 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбувся круглий стіл на тему «Експорт товарів та послуг: удосконалення юридично-правової підтримки», організований спільно з ПрАТ «Експортно-кредитне агентство», за участю науковців, практиків, представників органів державної влади та бізнес-кіл.
17 грудня 2019

i

17 грудня 2019 року в рамках заходів щодо законодавчого забезпечення реформування публічного управління та адміністрування Інститутом законодавства Верховної Ради України проведено IV круглий стіл на тему: «Обговорення концепції внесення змін до Конституції України в частині децентралізації влади».
09 грудня 2019

i

- 9 грудня 2019 року в Інституті законодавства Верховної Ради України, у співпраці з Представництвом Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні, відбулося відкриття навчального курсу із міжнародного гуманітарного права для народних депутатів України та їхніх помічників-консультантів, співробітників секретаріатів парламентських комітетів і фракцій, підрозділів Апарату Верховної Ради України, учасників Програми стажування в Апараті Верховної Ради України.
05 грудня 2019

i

5 грудня 2019 року за дорученням Першого заступника Голови Верховної Ради України Р.О. Стефанчука в Інституті законодавства Верховної Ради України у форматі експертного обговорення законопроекту «Про всеукраїнський референдум» відбулася дискусія стосовно нормативного визначення предмета, видів і суб’єктів всеукраїнського референдуму.
03 грудня 2019

i

3 грудня 2019 року в Інституті законодавства відбулося фахове обговорення бачення концепції формування та виконання Плану законопроектних робіт Верховної Ради України.