Пошук по сайту
company logo
18 червня 2019, 13:00

18 червня 2019 року Інститут законодавства Верховної Ради України та Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні проводять засідання круглого столу «Державне управління в особливих умовах: організаційно-правові засади діяльності військово-цивільних адміністрацій»  Під час заходу передбачається обговорення проблем державного управління в Україні в особливих умовах, зокрема питань щодо правового статусу та організації діяльності військово-цивільних адміністрацій. Також буде презентовано монографію доктора юридичних наук, заслуженого діяча науки і техніки України С. О. Кузніченка «Військово-цивільні адміністрації в Україні. Досвід комплексного дослідження».

  До участі у роботі круглого столу запрошуються: народні депутати України, співробітники Апарату Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, представники наукової спільноти, міжнародних та громадських організацій, експерти.
Контакти оргкомітету: тел. 235 96 12, + 38 063 489 35 53, ел. адреса: tielkiniena_t@ukr.net (Тєлькінєна Тетяна Ейнівна, гол. наук. співроб.).

  Початок реєстрації о 10:30. Початок засідання об 11:00, приміщення конференц-зали Інституту законодавства Верховної Ради України, м. Київ, пров. Несторівський, 4, к. 416.

20 грудня 2019

i

18 грудня 2019 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбувся круглий стіл на тему «Експорт товарів та послуг: удосконалення юридично-правової підтримки», організований спільно з ПрАТ «Експортно-кредитне агентство», за участю науковців, практиків, представників органів державної влади та бізнес-кіл.
17 грудня 2019

i

17 грудня 2019 року в рамках заходів щодо законодавчого забезпечення реформування публічного управління та адміністрування Інститутом законодавства Верховної Ради України проведено IV круглий стіл на тему: «Обговорення концепції внесення змін до Конституції України в частині децентралізації влади».
09 грудня 2019

i

- 9 грудня 2019 року в Інституті законодавства Верховної Ради України, у співпраці з Представництвом Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні, відбулося відкриття навчального курсу із міжнародного гуманітарного права для народних депутатів України та їхніх помічників-консультантів, співробітників секретаріатів парламентських комітетів і фракцій, підрозділів Апарату Верховної Ради України, учасників Програми стажування в Апараті Верховної Ради України.
05 грудня 2019

i

5 грудня 2019 року за дорученням Першого заступника Голови Верховної Ради України Р.О. Стефанчука в Інституті законодавства Верховної Ради України у форматі експертного обговорення законопроекту «Про всеукраїнський референдум» відбулася дискусія стосовно нормативного визначення предмета, видів і суб’єктів всеукраїнського референдуму.
03 грудня 2019

i

3 грудня 2019 року в Інституті законодавства відбулося фахове обговорення бачення концепції формування та виконання Плану законопроектних робіт Верховної Ради України.