Пошук по сайту
company logo
14 березня 2019, 20:00

14 березня 2019 р. о 14 годині в Інституті законодавства Верховної Ради України розпочнеться засідання круглого столу із загальною спрямованістю на удосконалення законодавчого забезпечення розвитку реального сектору економіки України.


 

Передбачається обговорення інституційних новацій в українській вищій освіті.

Питання до обговорення:

-         система українського правового регулювання ціноутворення послуги із здобуття вищої освіти;

-         проблеми та ризики застосування чинних нормативів університетської автономії;

-         ціна послуги вищої освіти в системі державного замовлення;

- забезпечення права ВНЗ на економічну самостійність (фінансову автономію) відповідно до положень сучасної ринкової економіки.

За результатами обговорення циклу передбачається видання наукового збірника.

Просимо розглянути можливість участі в роботі круглого столу та повідомити за тел. 044-2359601, Інститут законодавства (м. Київ, пров. Несторівський, 4, e-mail: zak_norm@rada.gov.ua).

Доповідач – д.е.н., с.н.с. відділу економіки вищої освіти ІВО НАПН України І. Б. Жиляєв.

Модератор – д.е.н. В. І. Сергієнко (тел. 044-2724666; e-mail: serhienko.vi@gmail.com)

28 квітня 2021

i

27 квітня 2021 року Інститут законодавства Верховної Ради України презентував спільне з Комітетом з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин науково-практичне видання «Досвід врегулювання збройних конфліктів: міжнародно-правові документи і коментарі».
28 квітня 2021

i

26 квітня 2021 року Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування були проведені комітетські слухання на тему: «Професійне навчання публічних службовців: європейський досвід та перспективи для України».
09 квітня 2021

i

9 квітня 2021 року відбулася стратегічна сесія щодо створення Парламентської дослідницької служби в структурі Апарату Верховної Ради України «Працівники Парламентської дослідницької служби: правовий статус, кваліфікаційні вимоги».
07 квітня 2021

i

7 квітня 2021 року на запрошення Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів завідувач сектору Інституту законодавства Верховної Ради України Ірина Гуменюк взяла участь у комітетських слуханнях на тему: «Про стан виконання Стратегії подолання бідності».
06 квітня 2021

i

6 квітня 2021 року у комітетах Верховної Ради України відбувся круглий стіл «Обробка чутливих персональних даних: міжнародні стандарти та національний контекст». Захід пройшов за сприяння спільного проекту Європейського Союзу та Ради Європи щодо посилення операційної спроможності Омбудсмена та був присвячений проектам законів, покликаним удосконалити чинну редакцію Закону України «Про захист персональних даних».