Пошук по сайту
company logo
20 листопада 2018, 10:00

20 листопада 2018 року о 10 год. у приміщенні конференц-зали Інституту законодавства Верховної Ради України (кім. 416) спільно із Женевським центром демократичного контролю над збройними силами, Центром досліджень армії, конверсії і роззброєння проводитиметься міжнародна науково-практична конференція на тему: «Жінки на військовій службі: законодавство та існуючі практики».


 

Для обговорення пропонуються такі питання:

1.      Рівні можливості для жінок та чоловіків у Збройних Силах України та інших військових формуваннях: правові аспекти.

2.      Роль безпекових інституцій у підтримці рівних можливостей для жінок і чоловіків: плани та перспективи.

До участі запрошуються: народні депутати України, працівники центральних органів виконавчої влади, представники Збройних Сил України, правоохоронних органів, вищих навчальних закладів та наукових установ, міжнародних і громадських організацій, зарубіжних дипломатичних установ.

Контактні телефони: 272-57-35 (Барабаш Тетяна Миколаївна, Левицька Людмила Василівна).

22 березня 2019

i

У рамках заходів щодо законодавчого забезпечення розвитку реального сектору економіки 14 березня 2019 року Інститутом законодавства Верховної Ради України проведено круглий стіл на тему: «Інституційні новації в українській вищій освіті».
06 березня 2019

i

28 лютого 2019 року підписано Угоду про співпрацю між Інститутом законодавства Верховної Ради України та Дніпропетровським регіональним відділенням Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».
26 лютого 2019

i

21 лютого 2019 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбувся круглий стіл на тему: «Міжнародні стандарти забезпечення права на безпеку та особисту недоторканість (захист від насильницьких зникнень, викрадення та переслідування): зарубіжний та український досвід».
14 лютого 2019

i

11 лютого 2019 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбулося робоче засідання Міжнародного центру моніторингу інвестиційного законодавства, темою якого обрано співпрацю між Україною та Індією у сфері інвестування.
31 січня 2019

i

17 січня 2019 року в Комітеті Верховної Ради України у закордонних справах відбулася презентація монографії «Питання розвитку та реалізації міжнародних стандартів прав корінних народів», що вийшла під егідою Інституту законодавства Верховної Ради України й Представництва Президента України в АРК.