Пошук по сайту
company logo
27 вересня 2018, 11:00

27 вересня 2018 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбудеться науково-експертне обговорення «Моніторинг реалізації законодавства України про національну безпеку: сучасні виклики та реалії».Для дискусії пропонуються такі питання:

- стратегічні напрямки реалізації політики національної безпеки України;

- національна безпека України як об’єкт правової охорони;

- новітні підходи до реалізації основних засад національної безпеки;

- парламентський контроль у секторі безпеки та оборони;

- перспективи моніторингу законодавства про національну безпеку України.

До участі запрошуються: народні депутати України, працівники Апарату Верховної Ради України, співробітники органів державної влади і місцевого самоврядування, представники вищих навчальних закладів, наукових установ, міжнародних та громадських організацій.

Контактні особи: Барабаш Тетяна Миколаївна, Левицька Людмила Василівна. Тел. 272-57-35.

20 червня 2019

i

18 червня 2019 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбувся круглий стіл, який організовано у співпраці з Представництвом в Україні Фонду Ганса Зайделя. Учасники обговорювали проблеми державного управління в Україні в особливих умовах, зокрема питання правового статусу й організації діяльності військово-цивільних адміністрацій.
18 червня 2019

i

13 червня 2019 року громадська організація «Ротарі клуб Київ-сіті», яка реалізовує проекти «Словникова спадщина України» й «Українська граматична класика», відзначаючи заслуги Інституту законодавства Верховної Ради України...
06 червня 2019

i

3 червня 2019 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбувся круглий стіл на тему «Законодавче забезпечення впровадження практики Європейського суду з прав людини в Україні».
04 червня 2019

i

30 травня 2019 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбувся 20 випуск слухачів Української школи законотворчості за спеціальностями «Законотворчість» та «Європейське парламентське право».
23 травня 2019

i

21 травня 2019 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбулася зустріч із представниками Вільнюського університету та Інституту права Литви з метою налагодження наукового співробітництва.