Пошук по сайту
company logo
27 вересня 2018, 11:00

27 вересня 2018 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбудеться науково-експертне обговорення «Моніторинг реалізації законодавства України про національну безпеку: сучасні виклики та реалії».Для дискусії пропонуються такі питання:

- стратегічні напрямки реалізації політики національної безпеки України;

- національна безпека України як об’єкт правової охорони;

- новітні підходи до реалізації основних засад національної безпеки;

- парламентський контроль у секторі безпеки та оборони;

- перспективи моніторингу законодавства про національну безпеку України.

До участі запрошуються: народні депутати України, працівники Апарату Верховної Ради України, співробітники органів державної влади і місцевого самоврядування, представники вищих навчальних закладів, наукових установ, міжнародних та громадських організацій.

Контактні особи: Барабаш Тетяна Миколаївна, Левицька Людмила Василівна. Тел. 272-57-35.

25 квітня 2019

i

19 квітня 2019 року в Інституті законодавства Верховної Ради України проведено круглий стіл «Впровадження стандартів міжнародного морського права в умовах європейської інтеграції України».
24 квітня 2019

i

18 квітня 2019 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбулося спільне засідання з Канадсько-українською торговою палатою на тему «Співпраця України та Канади у сфері торгівлі та інвестицій».
14 квітня 2019

i

8 квітня 2019 року відбувся круглий стіл «Підготовка прокурорів в Україні: проблеми та перспективи», організований спільно Інститутом законодавства Верховної Ради України та Національною академією прокуратури України.
09 квітня 2019

i

4 квітня 2019 року в Інституті законодавства Верховної Ради України у рамках заходів щодо законодавчого забезпечення розвитку реального сектору економіки було проведено круглий стіл з обговорення актуальних проблем законодавчого забезпечення сучасної системи атестації наукових кадрів вищої кваліфікації.
02 квітня 2019

i

2 квітня 2019 року у рамках заходів щодо законодавчого забезпечення реформування публічного управління та адміністрування Інститутом законодавства Верховної Ради України проведено круглий стіл з обговорення актуальних проблем правової модернізації механізмів публічного управління та адміністрування в Україні.