Пошук по сайту
company logo
27 вересня 2018, 12:08

27 вересня 2018 р. в Інституті законодавства Верховної Ради України відбудеться чергове засідання круглого столу із загальною спрямованістю на пошук шляхів удосконалення законодавчого забезпечення розвитку реального сектору економіки України.


  Передбачається обговорення сучасних проблем здійснення реформ в Україні.
  Питання до обговорення:
- методологічні аспекти організації процесу реформ;
- прогрес виконання завдань на 2015 – 2018 роки;
- політико-організаційні та методичні проблеми програмування розвитку держави.

  За результатами обговорення передбачається видання наукового збірника.

  Просимо розглянути можливість участі в круглому столі та повідомити організаторів за тел. 044-2359601, e-mail: zak_norm@rada.gov.ua
  Місце проведення: Інститут законодавства Верховної Ради України (м. Київ, пров. Несторівський, 4, к. 416.).
  Початок засідання о 14:00.
  Модератор – д.е.н. В. І. Сергієнко (тел. 044-2724666; e-mail serhienko.vi@gmail.com


27 листопада 2018

i

20 листопада 2018 року в Інституті законодавства Верховної Ради України, спільно із Женевським центром демократичного контролю над збройними силами, Центром досліджень армії, конверсії і роззброєння, проведено науково-експертне обговорення питань забезпечення рівних можливостей для жінок і чоловіків у Збройних Силах України та інших військових формуваннях.
14 листопада 2018

i

1 листопада в Інституті законодавства Верховної Ради України відбувся круглий стіл, присвячений обговоренню сучасного стану та тенденцій розвитку національного законодавства впродовж останнього десятиліття.
12 листопада 2018

i

Інститут законодавства Верховної Ради України разом із Міжнародним Комітетом Червоного Хреста в жовтні 2018 року у черговий раз провів навчальні курси із міжнародного гуманітарного права, слухачами яких стали народні депутати України, їхні помічники-консультанти, співробітники секретаріатів парламентських комітетів і фракцій, учасники стажування в апараті Верховної Ради України.
06 листопада 2018

i

18 жовтня 2018 р. в Інституті законодавства Верховної Ради України, у рамках постійно діючого науково-практичного семінару «Моніторинг колізій та прогалин у національному законодавстві», відбулося науково-експертне обговорення питань застосування законодавства про національну безпеку та перспектив його удосконалення.
18 жовтня 2018

i

- 9 жовтня 2018 р. в Історико-меморіальному музеї Михайла Грушевського відбулася презентація серії видань Інституту законодавства Верховної Ради України «Із першоджерел» із передмовою Голови Верховної Ради України А. В. Парубія.