Пошук по сайту
company logo
27 травня 2021, 16:08

27 травня 2021 року відбулася стратегічна сесія щодо створення Парламентської дослідницької служби в структурі Апарату Верховної Ради України.


  Організатором зустрічі виступила Програма USAID RADA.
  У заході взяли участь народні депутати України, співробітники Апарату парламенту, представники Вестмінстерської фундації за демократію та ін.
  Від Інституту законодавства Верховної Ради України у сесії взяли участь в. о. директора, член-кореспондент НАН України Євген Бершеда та завідувач науково-організаційного відділу, професор Іван Мищак.
  У своєму виступі Євген Бершеда подякував організаторам за підготовлені матеріали та поінформував учасників заходу про здобутки і потенціал Інституту законодавства, який уже 25 років здійснює свою діяльність як Парламентська дослідницька служба. Не погодившись із тезою про те, що Інститут законодавства не надає інформаційні довідки на запити народних депутатів, Євген Бершеда відзначив, що лише в 2020 році на звернення парламентарів співробітниками Інституту було підготовлено 33 інформаційних довідки, ще 10 таких довідок надано вже в 2021 році (окрім численних науково-правових висновків, досліджень тощо). Найактивнішими користувачами послуг Інституту є народні депутати С.В. Бабак, Д.О. Гетманцев, А.А. Клочко, Д.В. Лубінець, Г.М. Третьякова, А.І. Шкрум та ін. На завершення Євген Бершеда запросив усіх учасників до співпраці, а народних депутатів – скористатися інформаційно-аналітичними продуктами Інституту законодавства.

09 червня 2021

i

8 червня 2021 року за участі Першого заступника Голови Верховної Ради України, академіка НАПрН України Руслана Стефанчука розпочалися заняття в Українській школі законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України.
08 червня 2021

i

Інститут законодавства Верховної Ради України, який вже більше 20 років працює за стандартами парламентської дослідницької служби, зосереджує увагу на оперативному інформаційно-довідковому реагуванні на звернення народних депутатів України.
07 червня 2021

i

7 червня 2021 року на запрошення Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів завідувач сектору Інституту законодавства Ірина Гуменюк взяла участь у засіданні круглого столу на тему: «Невиплата заборгованості по пенсіям внутрішньо переміщеним особам та громадянам України, що мешкають на непідконтрольних територіях: порушення прав чи сьогоденна реальність?».
04 червня 2021

i

31 травня – 2 червня 2021 року в Києві проходив Всеукраїнський форум «Україна 30. Освіта та наука».
27 травня 2021

i

27 травня 2021 року відбулася стратегічна сесія щодо створення Парламентської дослідницької служби в структурі Апарату Верховної Ради України.