Пошук по сайту
company logo
28 квітня 2021, 13:05

26 квітня 2021 року Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування були проведені комітетські слухання на тему: «Професійне навчання публічних службовців: європейський досвід та перспективи для України».


   Захід організовано спільно з Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Національним агентством України з питань державної служби та Міністерством освіти і науки України.
   Із вступним словом до учасників заходу звернувся Клочко Андрій Андрійович, народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. З доповідями про стан виконання завдань у сфері професійного навчання публічних службовців виступили: Корнієнко Олександр Сергійович, народний депутат України, голова підкомітету з питань організації державної влади, державної служби, служби в органах місцевого самоврядування, державних символів та нагород Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Алюшина Наталія Олександрівна, Голова Національного агентства України з питань державної служби, Вітренко Андрій Олександрович, заступник Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції, Негода В'ячеслав Андронович, заступник Міністра розвитку громад та територій України, Ковтун Тетяна Владиславівна, заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України та ін.
   Учасники заходу обговорили професійні, управлінські, економічні та правові проблеми у сфері професійного навчання публічних службовців. У рамках дискусії були сформовані пропозиції для рекомендацій за результатами слухань й означені основні завдання реформування системи підготовки та перепідготовки публічних службовців України.
   Від Інституту законодавства Верховної Ради України у слуханнях взяв участь д.держ., упр., проф. Валерій Воротін.
   Інститутом законодавства були сформовані окремі пропозиції до проекту рекомендацій, які планується ухвалити за результатами слухань у Комітеті.

14 вересня 2021

i

Наш сайт переїхав на нову адресу! Тепер ми знаходимось тут: https://instzak.com.ua/
09 вересня 2021

i

7 вересня 2021 року у режимі відеоконференції відбулося перше засідання робочої групи з доопрацювання до другого читання проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування національної системи кваліфікацій» (реєстр. № 4147).
31 серпня 2021

i

18 серпня 2021 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбулося підписання Угоди про співпрацю між Інститутом та Одеським національним морським університетом.
26 липня 2021

i

21 липня 2021 року у дистанційному режимі відбулася зустріч співробітників Інституту законодавства Верховної Ради України із представниками Люблінського університету імені Марії Кюрі-Склодовської щодо налагодження співробітництва.
25 липня 2021

i

20 липня 2021 року за ініціативою Інституту законодавства Верховної Ради України та Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, а також Координатора проектів ОБСЄ в Україні відбулося експертне обговорення «Законодавче забезпечення реінтеграції тимчасово окупованих територій».