Пошук по сайту
company logo
06 квітня 2021, 16:30

6 квітня 2021 року у комітетах Верховної Ради України відбувся круглий стіл «Обробка чутливих персональних даних: міжнародні стандарти та національний контекст». Захід пройшов за сприяння спільного проекту Європейського Союзу та Ради Європи щодо посилення операційної спроможності Омбудсмена та був присвячений проектам законів, покликаним удосконалити чинну редакцію Закону України «Про захист персональних даних».


   У рамках обговорення законопроектів власну позицію із впорядкування законодавства про захист найбільш чутливих персональних даних, таких як стан здоров’я, психофізіологічні та генетичні відомості, висловив Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, народні депутати, представники міністерств та правоохоронних органів, громадських та правозахисних організацій.
   Представник Інституту законодавства Верховної Ради України головний науковий співробітник, доктор юридичних наук Борис Бабін у своєму виступі, підтримавши важливість удосконалення відповідного законодавства, наголосив на потребі дотримання виваженого балансу між правами на приватність та правом на доступ до інформації і на її поширення. Запровадження нових механізмів збору та опрацювання чутливої персональної інформації фактично стане формою отримання та зберігання публічної інформації із обмеженим доступом, яка, серед іншого, очікувано стане предметом вимог від влади з боку фізичних та юридичних осіб.


09 червня 2021

i

8 червня 2021 року за участі Першого заступника Голови Верховної Ради України, академіка НАПрН України Руслана Стефанчука розпочалися заняття в Українській школі законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України.
08 червня 2021

i

Інститут законодавства Верховної Ради України, який вже більше 20 років працює за стандартами парламентської дослідницької служби, зосереджує увагу на оперативному інформаційно-довідковому реагуванні на звернення народних депутатів України.
07 червня 2021

i

7 червня 2021 року на запрошення Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів завідувач сектору Інституту законодавства Ірина Гуменюк взяла участь у засіданні круглого столу на тему: «Невиплата заборгованості по пенсіям внутрішньо переміщеним особам та громадянам України, що мешкають на непідконтрольних територіях: порушення прав чи сьогоденна реальність?».
04 червня 2021

i

31 травня – 2 червня 2021 року в Києві проходив Всеукраїнський форум «Україна 30. Освіта та наука».
27 травня 2021

i

27 травня 2021 року відбулася стратегічна сесія щодо створення Парламентської дослідницької служби в структурі Апарату Верховної Ради України.