Пошук по сайту
company logo
09 квітня 2021, 16:50

9 квітня 2021 року відбулася стратегічна сесія щодо створення Парламентської дослідницької служби в структурі Апарату Верховної Ради України «Працівники Парламентської дослідницької служби: правовий статус, кваліфікаційні вимоги».


   Обговорювалися перспективи створення в Апараті Верховної Ради України Парламентської дослідницької служби, зокрема питання правового статусу працівників (фахівців-аналітиків), їх кількості та кваліфікації. Також учасники ознайомилися з презентацією досвіду Дослідницької служби Асамблеї Північної Ірландії щодо статусу працівників дослідницької служби, яку провели експерти Вестмінстерської фундації за демократію Ден Халл та Вікторія Хассен.
   У заході взяли участь співробітники Апарату Верховної Ради України та Програми USAID РАДА, представники Вестмінстерської фундації за демократію.
   Від Інституту законодавства Верховної Ради України у зустрічі взяв участь завідувач науково-організаційного відділу професор Іван Мищак. У своєму виступі в дискусії Іван Мищак поінформував про досвід Інституту законодавства щодо науково-правового забезпечення законодавчої діяльності Верховної Ради України та відповів на запитання, зокрема про співпрацю Інституту законодавства з парламентськими комітетами, розподіл функціональних обов’язків між співробітниками Інституту тощо.
   Організатором зустрічі виступила Програма USAID RADA.


14 вересня 2021

i

Наш сайт переїхав на нову адресу! Тепер ми знаходимось тут: https://instzak.com.ua/
09 вересня 2021

i

7 вересня 2021 року у режимі відеоконференції відбулося перше засідання робочої групи з доопрацювання до другого читання проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування національної системи кваліфікацій» (реєстр. № 4147).
31 серпня 2021

i

18 серпня 2021 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбулося підписання Угоди про співпрацю між Інститутом та Одеським національним морським університетом.
26 липня 2021

i

21 липня 2021 року у дистанційному режимі відбулася зустріч співробітників Інституту законодавства Верховної Ради України із представниками Люблінського університету імені Марії Кюрі-Склодовської щодо налагодження співробітництва.
25 липня 2021

i

20 липня 2021 року за ініціативою Інституту законодавства Верховної Ради України та Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, а також Координатора проектів ОБСЄ в Україні відбулося експертне обговорення «Законодавче забезпечення реінтеграції тимчасово окупованих територій».