Пошук по сайту
company logo
09 квітня 2021, 16:50

9 квітня 2021 року відбулася стратегічна сесія щодо створення Парламентської дослідницької служби в структурі Апарату Верховної Ради України «Працівники Парламентської дослідницької служби: правовий статус, кваліфікаційні вимоги».


   Обговорювалися перспективи створення в Апараті Верховної Ради України Парламентської дослідницької служби, зокрема питання правового статусу працівників (фахівців-аналітиків), їх кількості та кваліфікації. Також учасники ознайомилися з презентацією досвіду Дослідницької служби Асамблеї Північної Ірландії щодо статусу працівників дослідницької служби, яку провели експерти Вестмінстерської фундації за демократію Ден Халл та Вікторія Хассен.
   У заході взяли участь співробітники Апарату Верховної Ради України та Програми USAID РАДА, представники Вестмінстерської фундації за демократію.
   Від Інституту законодавства Верховної Ради України у зустрічі взяв участь завідувач науково-організаційного відділу професор Іван Мищак. У своєму виступі в дискусії Іван Мищак поінформував про досвід Інституту законодавства щодо науково-правового забезпечення законодавчої діяльності Верховної Ради України та відповів на запитання, зокрема про співпрацю Інституту законодавства з парламентськими комітетами, розподіл функціональних обов’язків між співробітниками Інституту тощо.
   Організатором зустрічі виступила Програма USAID RADA.


09 червня 2021

i

8 червня 2021 року за участі Першого заступника Голови Верховної Ради України, академіка НАПрН України Руслана Стефанчука розпочалися заняття в Українській школі законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України.
08 червня 2021

i

Інститут законодавства Верховної Ради України, який вже більше 20 років працює за стандартами парламентської дослідницької служби, зосереджує увагу на оперативному інформаційно-довідковому реагуванні на звернення народних депутатів України.
07 червня 2021

i

7 червня 2021 року на запрошення Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів завідувач сектору Інституту законодавства Ірина Гуменюк взяла участь у засіданні круглого столу на тему: «Невиплата заборгованості по пенсіям внутрішньо переміщеним особам та громадянам України, що мешкають на непідконтрольних територіях: порушення прав чи сьогоденна реальність?».
04 червня 2021

i

31 травня – 2 червня 2021 року в Києві проходив Всеукраїнський форум «Україна 30. Освіта та наука».
27 травня 2021

i

27 травня 2021 року відбулася стратегічна сесія щодо створення Парламентської дослідницької служби в структурі Апарату Верховної Ради України.