Пошук по сайту
company logo
07 квітня 2021, 16:49

7 квітня 2021 року на запрошення Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів завідувач сектору Інституту законодавства Верховної Ради України Ірина Гуменюк взяла участь у комітетських слуханнях на тему: «Про стан виконання Стратегії подолання бідності».


   Із вступним словом до учасників заходу звернулася Голова Комітету Галина Третьякова. З доповіддю про стан виконання завдань, передбачених Стратегією подолання бідності (2016 року), виступили: заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Дядюра, директор Департаменту видатків бюджету соціальної сфери Міністерства фінансів України Сергій Діденко. Народні депутати, представники Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, проекту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні», органів державної влади, сторін соціального діалогу, наукових установ та інші учасники заходу обговорили соціальні, економічні та правові проблеми подолання бідності в Україні, проаналізували результати виконання Стратегії подолання бідності із зазначенням позитивних досягнень та детальним аналізом невиконаних положень і завдань та причин невиконання. В рамках дискусії були сформовані пропозиції для рекомендацій за результатами слухань та означені основні завдання, орієнтовна структура та зміст чергової Стратегії подолання бідності в Україні, виокремлені напрями удосконалення правового регулювання заходів подолання економічної, соціальної та територіальної бідності.
   Інститутом законодавства були надіслані інформаційно-аналітичні матеріали та пропозиції до проекту рекомендацій, які планується ухвалити за результатами слухань у Комітеті.

09 червня 2021

i

8 червня 2021 року за участі Першого заступника Голови Верховної Ради України, академіка НАПрН України Руслана Стефанчука розпочалися заняття в Українській школі законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України.
08 червня 2021

i

Інститут законодавства Верховної Ради України, який вже більше 20 років працює за стандартами парламентської дослідницької служби, зосереджує увагу на оперативному інформаційно-довідковому реагуванні на звернення народних депутатів України.
07 червня 2021

i

7 червня 2021 року на запрошення Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів завідувач сектору Інституту законодавства Ірина Гуменюк взяла участь у засіданні круглого столу на тему: «Невиплата заборгованості по пенсіям внутрішньо переміщеним особам та громадянам України, що мешкають на непідконтрольних територіях: порушення прав чи сьогоденна реальність?».
04 червня 2021

i

31 травня – 2 червня 2021 року в Києві проходив Всеукраїнський форум «Україна 30. Освіта та наука».
27 травня 2021

i

27 травня 2021 року відбулася стратегічна сесія щодо створення Парламентської дослідницької служби в структурі Апарату Верховної Ради України.