Пошук по сайту
company logo
07 квітня 2021, 16:49

7 квітня 2021 року на запрошення Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів завідувач сектору Інституту законодавства Верховної Ради України Ірина Гуменюк взяла участь у комітетських слуханнях на тему: «Про стан виконання Стратегії подолання бідності».


   Із вступним словом до учасників заходу звернулася Голова Комітету Галина Третьякова. З доповіддю про стан виконання завдань, передбачених Стратегією подолання бідності (2016 року), виступили: заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Дядюра, директор Департаменту видатків бюджету соціальної сфери Міністерства фінансів України Сергій Діденко. Народні депутати, представники Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, проекту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні», органів державної влади, сторін соціального діалогу, наукових установ та інші учасники заходу обговорили соціальні, економічні та правові проблеми подолання бідності в Україні, проаналізували результати виконання Стратегії подолання бідності із зазначенням позитивних досягнень та детальним аналізом невиконаних положень і завдань та причин невиконання. В рамках дискусії були сформовані пропозиції для рекомендацій за результатами слухань та означені основні завдання, орієнтовна структура та зміст чергової Стратегії подолання бідності в Україні, виокремлені напрями удосконалення правового регулювання заходів подолання економічної, соціальної та територіальної бідності.
   Інститутом законодавства були надіслані інформаційно-аналітичні матеріали та пропозиції до проекту рекомендацій, які планується ухвалити за результатами слухань у Комітеті.

09 квітня 2021

i

9 квітня 2021 року відбулася стратегічна сесія щодо створення Парламентської дослідницької служби в структурі Апарату Верховної Ради України «Працівники Парламентської дослідницької служби: правовий статус, кваліфікаційні вимоги».
07 квітня 2021

i

7 квітня 2021 року на запрошення Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів завідувач сектору Інституту законодавства Верховної Ради України Ірина Гуменюк взяла участь у комітетських слуханнях на тему: «Про стан виконання Стратегії подолання бідності».
06 квітня 2021

i

6 квітня 2021 року у комітетах Верховної Ради України відбувся круглий стіл «Обробка чутливих персональних даних: міжнародні стандарти та національний контекст». Захід пройшов за сприяння спільного проекту Європейського Союзу та Ради Європи щодо посилення операційної спроможності Омбудсмена та був присвячений проектам законів, покликаним удосконалити чинну редакцію Закону України «Про захист персональних даних».
29 березня 2021

i

26 березня 2021 року відбулася друга стратегічна сесія щодо створення дослідницької служби в Апараті Верховної Ради України «Види інформаційних продуктів дослідницької служби».
26 березня 2021

i

19 березня 2021 року в Інституті законодавства Верховної Ради України в рамках заходів, спрямованих на подальший розвиток законодавчого забезпечення реального сектору економіки, проведено круглий стіл з обговорення питань удосконалення правового регулювання ринкових відносин в Україні.