Пошук по сайту
company logo
24 березня 2021, 19:03

19 березня 2021 року підписано Угоду про співробітництво між Інститутом законодавства Верховної Ради України та Національною Академією Авіації ЗАТ «Азербайджан Хава Йоллари».


   Сторони, зокрема, домовилися про налагодження спільних наукових досліджень у сферах конституційного права та розвитку демократичних інститутів, регіональної інтеграції, правосуддя та ін.
   Актуальними напрямками співпраці також визначено авіаційне й транспортне право, космічне законодавство, правові основи штучного інтелекту, боротьбу з тероризмом і кіберзлочинністю, захист персональних даних, екологічне законодавство тощо.
   Церемонія підписання Угоди відбулася в Інституті законодавства. Від Інституту Угоду підписав в.о. директора, член-кореспондент НАН України Євген Бершеда, а від Національної Академії Авіації ЗАТ «Азербайджан Хава Йоллари» – ректор, академік Аріф Мір Джалал огли Пашаєв. У церемонії підписання також брав участь народний депутат України, член групи з міжпарламентських зв’язків з Азербайджанською Республікою, академік НАН України Олександр Копиленко.


25 липня 2021

i

20 липня 2021 року за ініціативою Інституту законодавства Верховної Ради України та Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, а також Координатора проектів ОБСЄ в Україні відбулося експертне обговорення «Законодавче забезпечення реінтеграції тимчасово окупованих територій».
23 липня 2021

i

21 липня 2021 року у дистанційному режимі відбулася зустріч співробітників Інституту законодавства Верховної Ради України із представниками Люблінського університету імені Марії Кюрі-Склодовської щодо налагодження співробітництва.
14 липня 2021

i

13 липня 2021 року у Будинку Уряду України відбулася презентація документальних виставок «Українська дипломатія 1917–1924 рр.: зародження національних традицій» та «Іноземні дипломатичні представництва в Києві в 1917–1919 рр.: початок міждержавних відносин».
13 липня 2021

i

8 липня 2021 року у Комітеті Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин відбувся круглий стіл «Створення уповноваженого органу захисту персональних даних та доступу до публічної інформації».
07 липня 2021

i

5 липня 2021 року Інститут законодавства Верховної Ради України, разом із Проєктом ЄС-ПРООН з парламентської реформи, проєктом ПРООН «Посилення ролі жінок у політиці та прийнятті рішень на місцевому рівні» та за участі всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, провів вступний онлайн-вебінар навчальної програми підвищення професійної кваліфікації «Парламентаризм. Місцеве самоврядування та децентралізація».