Пошук по сайту
company logo
22 березня 2021, 08:24

19 березня 2021 року на запрошення ректора Національної академії внутрішніх справ, доктора юридичних наук, професора Володимира Чернєя головний консультант відділу моніторингу законодавства Інституту законодавства Верховної Ради України Олексій Геселев взяв участь у міжвідомчому науково-практичному круглому столі з обговорення перспектив удосконалення законодавства у сфері функціонування оперативних підрозділів.


   Співорганізатором заходу виступив Комітет Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності.
   Із вступним словом до учасників круглого столу звернувся ректор Національної академії внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор Володимир Чернєй.
   Основні напрями удосконалення законодавства у сфері оперативно-розшукової діяльності визначили у своїх виступах: народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Володимир Захарченко; заступник Керівника Офісу Президента України, доктор юридичних наук, професор Олег Татаров; заступник керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Володимир Баранець; заступник керівника апарату РНБО України, доктор юридичних наук Ігор Цюприк.
   Із доповіддю-презентацією щодо концепції нової редакції проєкту Закону України «Про оперативно-розшукову діяльність» виступив завідувач кафедри оперативно-розшукової діяльності Національної академії внутрішніх справ Сергій Тихонов.
   В обговоренні взяли участь представники Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Офісу Генерального прокурора, Вищого антикорупційного суду України, інших органів державної влади, а також наукових установ і вищих навчальних закладів.
   Олексій Геселев у своєму виступі звернув увагу на проблеми співвідношення нової редакції Закону України «Про оперативно-розшукову діяльність» з нормами КПК України щодо проведення негласних слідчих (розшукових) дій і використання їх результатів у кримінальному провадженні.
   За результатами дискусії були сформовані пропозиції щодо основних концептуальних положень реформування законодавства у сфері проведення оперативно-розшукових заходів, прийнято рішення про створення міжвідомчої робочої групи з підготовки проєкту нового Закону України «Про оперативно-розшукову діяльність».


25 липня 2021

i

20 липня 2021 року за ініціативою Інституту законодавства Верховної Ради України та Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, а також Координатора проектів ОБСЄ в Україні відбулося експертне обговорення «Законодавче забезпечення реінтеграції тимчасово окупованих територій».
23 липня 2021

i

21 липня 2021 року у дистанційному режимі відбулася зустріч співробітників Інституту законодавства Верховної Ради України із представниками Люблінського університету імені Марії Кюрі-Склодовської щодо налагодження співробітництва.
14 липня 2021

i

13 липня 2021 року у Будинку Уряду України відбулася презентація документальних виставок «Українська дипломатія 1917–1924 рр.: зародження національних традицій» та «Іноземні дипломатичні представництва в Києві в 1917–1919 рр.: початок міждержавних відносин».
13 липня 2021

i

8 липня 2021 року у Комітеті Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин відбувся круглий стіл «Створення уповноваженого органу захисту персональних даних та доступу до публічної інформації».
07 липня 2021

i

5 липня 2021 року Інститут законодавства Верховної Ради України, разом із Проєктом ЄС-ПРООН з парламентської реформи, проєктом ПРООН «Посилення ролі жінок у політиці та прийнятті рішень на місцевому рівні» та за участі всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, провів вступний онлайн-вебінар навчальної програми підвищення професійної кваліфікації «Парламентаризм. Місцеве самоврядування та децентралізація».