Пошук по сайту
company logo
16 березня 2021, 10:22

11 березня 2021 року у Комітеті Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин відбувся круглий стіл «Вдосконалення законодавства про надання захисту іноземцям та особам без громадянства: основні завдання та критерії майбутнього закону».


   Захід проводився за головуванням Дмитра Лубінця та був присвячений проекту закону № 3387 про надання захисту іноземцям та особам без громадянства. Від Інституту законодавства Верховної Ради України на заході виступив головний науковий співробітник Інституту законодавства Верховної Ради України, доктор юридичних наук Борис Бабін.

   Під час дискусії представники Управління Верховного комісару ООН у справах біженців, Офісу Генерального прокурора, Служби Безпеки України, низки профільних міністерств та відомств, громадських та правозахисних організацій дали високу оцінку законопроекту в цілому та пропонували підтримати його у першому читанні. Представник Інституту законодавства приєднався до висловленої оцінки, відзначив важливість дотримання балансу інтересів особи, суспільства та держави у питанні осіб, які шукають притулку, а також наголосив на необхідності неухильного виконання Україною міжнародних зобов’язань у цій сфері.

09 квітня 2021

i

9 квітня 2021 року відбулася стратегічна сесія щодо створення Парламентської дослідницької служби в структурі Апарату Верховної Ради України «Працівники Парламентської дослідницької служби: правовий статус, кваліфікаційні вимоги».
07 квітня 2021

i

7 квітня 2021 року на запрошення Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів завідувач сектору Інституту законодавства Верховної Ради України Ірина Гуменюк взяла участь у комітетських слуханнях на тему: «Про стан виконання Стратегії подолання бідності».
06 квітня 2021

i

6 квітня 2021 року у комітетах Верховної Ради України відбувся круглий стіл «Обробка чутливих персональних даних: міжнародні стандарти та національний контекст». Захід пройшов за сприяння спільного проекту Європейського Союзу та Ради Європи щодо посилення операційної спроможності Омбудсмена та був присвячений проектам законів, покликаним удосконалити чинну редакцію Закону України «Про захист персональних даних».
29 березня 2021

i

26 березня 2021 року відбулася друга стратегічна сесія щодо створення дослідницької служби в Апараті Верховної Ради України «Види інформаційних продуктів дослідницької служби».
26 березня 2021

i

19 березня 2021 року в Інституті законодавства Верховної Ради України в рамках заходів, спрямованих на подальший розвиток законодавчого забезпечення реального сектору економіки, проведено круглий стіл з обговорення питань удосконалення правового регулювання ринкових відносин в Україні.