Пошук по сайту
company logo
15 березня 2021, 09:45

11 березня 2021 року на запрошення Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів завідувач сектору Інституту законодавства Верховної Ради України Ірина Гуменюк взяла участь у засіданні круглого столу: «Питання верифікації та моніторингу державних виплат».


   Із вступним словом до учасників звернулася Голова Комітету Галина Третьякова. З доповіддю про стан виконання завдань, передбачених Законом України «Про верифікацію та моніторинг державних виплат», виступили: перший заступник Міністра фінансів України Денис Улютін, заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко, заступник Голови правління Пенсійного фонду України Олександр Малецький. Народні депутати, представники органів державної влади, наукових установ та інші учасники заходу обговорили проблеми здійснення верифікації та забезпечення ефективності її результатів, а також шляхи удосконалення моніторингу державних виплат і практики застосування законодавства про захист персональних даних під час верифікації. В рамках дискусії були сформовані пропозиції для рекомендацій за результатами круглого столу й означені подальші напрямки удосконалення правового регулювання питань верифікації та моніторингу державних виплат. Інститутом законодавства були надіслані до Комітету інформаційно-аналітичні матеріали з питань верифікації та моніторингу державних виплат.
09 квітня 2021

i

9 квітня 2021 року відбулася стратегічна сесія щодо створення Парламентської дослідницької служби в структурі Апарату Верховної Ради України «Працівники Парламентської дослідницької служби: правовий статус, кваліфікаційні вимоги».
07 квітня 2021

i

7 квітня 2021 року на запрошення Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів завідувач сектору Інституту законодавства Верховної Ради України Ірина Гуменюк взяла участь у комітетських слуханнях на тему: «Про стан виконання Стратегії подолання бідності».
06 квітня 2021

i

6 квітня 2021 року у комітетах Верховної Ради України відбувся круглий стіл «Обробка чутливих персональних даних: міжнародні стандарти та національний контекст». Захід пройшов за сприяння спільного проекту Європейського Союзу та Ради Європи щодо посилення операційної спроможності Омбудсмена та був присвячений проектам законів, покликаним удосконалити чинну редакцію Закону України «Про захист персональних даних».
29 березня 2021

i

26 березня 2021 року відбулася друга стратегічна сесія щодо створення дослідницької служби в Апараті Верховної Ради України «Види інформаційних продуктів дослідницької служби».
26 березня 2021

i

19 березня 2021 року в Інституті законодавства Верховної Ради України в рамках заходів, спрямованих на подальший розвиток законодавчого забезпечення реального сектору економіки, проведено круглий стіл з обговорення питань удосконалення правового регулювання ринкових відносин в Україні.