Пошук по сайту
company logo
10 березня 2021, 15:01

9 березня 2021 року відбулася онлайн-зустріч народних депутатів України, їхніх помічників-консультантів та співробітників Апарату Верховної Ради України з представниками Дослідницької служби Парламенту Канади, у ході якої відбулося ознайомлення з особливостями її роботи та основними функціями.


   Від Інституту законодавства Верховної Ради України у зустрічі взяли участь в. о. директора, член-кореспондент НАН України Євген Бершеда і завідувачка відділу теорії та практики законотворчої діяльності Ірина Костицька.
   У своєму виступі-питанні Євген Бершеда відзначив схожість змісту та завдань діяльності Інституту законодавства та Дослідницької служби Парламенту Канади, залученість обох структур до професійної підготовки парламентських стейкхолдерів. Керівник Інституту законодавства поставив питання щодо джерел фінансування Дослідницької служби Парламенту Канади, акцентуючи увагу на тому, що фінансування Інституту законодавства з державного бюджету України та безпосереднє підпорядкування Голові Верховної Ради України забезпечує неупередженість у його діяльності.    
   Під час зустрічі досягнуто попередньої домовленості щодо продовження співпраці між Інститутом законодавства та Дослідницькою службою Парламенту Канади – обміну досвідом та навчальними програмами, зокрема стосовно проведення тренінгів для новообраних парламентарів.
   Організатором зустрічі виступила Програма USAID RADA.


09 квітня 2021

i

9 квітня 2021 року відбулася стратегічна сесія щодо створення Парламентської дослідницької служби в структурі Апарату Верховної Ради України «Працівники Парламентської дослідницької служби: правовий статус, кваліфікаційні вимоги».
07 квітня 2021

i

7 квітня 2021 року на запрошення Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів завідувач сектору Інституту законодавства Верховної Ради України Ірина Гуменюк взяла участь у комітетських слуханнях на тему: «Про стан виконання Стратегії подолання бідності».
06 квітня 2021

i

6 квітня 2021 року у комітетах Верховної Ради України відбувся круглий стіл «Обробка чутливих персональних даних: міжнародні стандарти та національний контекст». Захід пройшов за сприяння спільного проекту Європейського Союзу та Ради Європи щодо посилення операційної спроможності Омбудсмена та був присвячений проектам законів, покликаним удосконалити чинну редакцію Закону України «Про захист персональних даних».
29 березня 2021

i

26 березня 2021 року відбулася друга стратегічна сесія щодо створення дослідницької служби в Апараті Верховної Ради України «Види інформаційних продуктів дослідницької служби».
26 березня 2021

i

19 березня 2021 року в Інституті законодавства Верховної Ради України в рамках заходів, спрямованих на подальший розвиток законодавчого забезпечення реального сектору економіки, проведено круглий стіл з обговорення питань удосконалення правового регулювання ринкових відносин в Україні.