Пошук по сайту
company logo
16 листопада 2020, 18:02

Інститут законодавства Верховної Ради України планує проведення традиційних спецкурсів «Мовно-термінологічні засади підготовки законопроєкту», що включатимуть вебінари:


 
1. Юридична лінгвістика та її застосування у законотворчій діяльності.
2 Вимоги до мови і стилю законодавчих текстів.
3. Термінологія законодавства та проблема добору термінів для кодифікації.
4. Правила законодавчих дефініцій

   Окремий вебінар буде присвячено тематиці «Мистецтво публічного виступу», зокрема: мистецтво красномовства і риторична культура; вербальні і невербальні засоби професійної комунікації; ефективні риторичні прийоми і фігури мовлення; способи і методи аргументації, мовленнєві засоби логічності та переконливості промови; особливості публічної презентації законопроєкту та інших виступів на засіданнях Верховної Ради України. 
Онлайн-проєкт реалізовується у рамках навчальних програм Української школи законотворчості «Законотворча діяльність» та «Європейське парламентське право» (2020/2021 навчальний рік).
14 вересня 2021

i

Наш сайт переїхав на нову адресу! Тепер ми знаходимось тут: https://instzak.com.ua/
09 вересня 2021

i

7 вересня 2021 року у режимі відеоконференції відбулося перше засідання робочої групи з доопрацювання до другого читання проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування національної системи кваліфікацій» (реєстр. № 4147).
31 серпня 2021

i

18 серпня 2021 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбулося підписання Угоди про співпрацю між Інститутом та Одеським національним морським університетом.
26 липня 2021

i

21 липня 2021 року у дистанційному режимі відбулася зустріч співробітників Інституту законодавства Верховної Ради України із представниками Люблінського університету імені Марії Кюрі-Склодовської щодо налагодження співробітництва.
25 липня 2021

i

20 липня 2021 року за ініціативою Інституту законодавства Верховної Ради України та Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, а також Координатора проектів ОБСЄ в Україні відбулося експертне обговорення «Законодавче забезпечення реінтеграції тимчасово окупованих територій».