Пошук по сайту
company logo
16 листопада 2020, 18:02

Інститут законодавства Верховної Ради України планує проведення традиційних спецкурсів «Мовно-термінологічні засади підготовки законопроєкту», що включатимуть вебінари:


 
1. Юридична лінгвістика та її застосування у законотворчій діяльності.
2 Вимоги до мови і стилю законодавчих текстів.
3. Термінологія законодавства та проблема добору термінів для кодифікації.
4. Правила законодавчих дефініцій

   Окремий вебінар буде присвячено тематиці «Мистецтво публічного виступу», зокрема: мистецтво красномовства і риторична культура; вербальні і невербальні засоби професійної комунікації; ефективні риторичні прийоми і фігури мовлення; способи і методи аргументації, мовленнєві засоби логічності та переконливості промови; особливості публічної презентації законопроєкту та інших виступів на засіданнях Верховної Ради України. 
Онлайн-проєкт реалізовується у рамках навчальних програм Української школи законотворчості «Законотворча діяльність» та «Європейське парламентське право» (2020/2021 навчальний рік).
16 листопада 2020

i

Інститут законодавства Верховної Ради України планує проведення традиційних спецкурсів «Мовно-термінологічні засади підготовки законопроєкту», що включатимуть вебінари:
28 жовтня 2020

i

27 жовтня 2020 року в Інституті законодавства Верховної Ради України розпочався навчальний процес в Українській школі законотворчості. Вперше запроваджена освітньо-професійна програма підвищення кваліфікації «Публічне управління та адміністрування» здійснюється за підтримки Проєкту ЄС-ПРООН з парламентської реформи.
21 жовтня 2020

i

16 жовтня 2020 року відбулася зустріч представників Інституту законодавства Верховної Ради України із постійним заступником Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Бертрамом фон Мольтке з метою налагодження наукового співробітництва із Дослідницькою службою Бундестагу. На зустрічі було акцентовано увагу на обміні успішним досвідом досліджень та нових форматах співпраці в інтересах обох сторін.
16 жовтня 2020

i

15 жовтня 2020 року за участю Першого заступника Голови Верховної Ради України Р. О. Стефанчука на платформі Zoom відбулася презентація "Путівника по законодавству України", підготовленого в Інституті законодавства Верховної Ради України.
05 жовтня 2020

i

2 жовтня 2020 року в Інституті законодавства Верховної Ради України в рамках заходів щодо подальшого розвитку законодавчого забезпечення реформування економіки відбувся круглий стіл на тему: «Оцінка якості прогнозування у сфері технологічної безпеки України».