Пошук по сайту
company logo
16 листопада 2020, 18:02

Інститут законодавства Верховної Ради України планує проведення традиційних спецкурсів «Мовно-термінологічні засади підготовки законопроєкту», що включатимуть вебінари:


 
1. Юридична лінгвістика та її застосування у законотворчій діяльності.
2 Вимоги до мови і стилю законодавчих текстів.
3. Термінологія законодавства та проблема добору термінів для кодифікації.
4. Правила законодавчих дефініцій

   Окремий вебінар буде присвячено тематиці «Мистецтво публічного виступу», зокрема: мистецтво красномовства і риторична культура; вербальні і невербальні засоби професійної комунікації; ефективні риторичні прийоми і фігури мовлення; способи і методи аргументації, мовленнєві засоби логічності та переконливості промови; особливості публічної презентації законопроєкту та інших виступів на засіданнях Верховної Ради України. 
Онлайн-проєкт реалізовується у рамках навчальних програм Української школи законотворчості «Законотворча діяльність» та «Європейське парламентське право» (2020/2021 навчальний рік).
21 грудня 2020

i

21 грудня 2020 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбувся підсумковий вебінар запровадженої уперше освітньо-професійної програми підвищення кваліфікації «Публічне управління та адміністрування».
21 грудня 2020

i

21 грудня 2020 року в Інституті законодавства Верховної Ради України, за участі Першого заступника Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, у дистанційному форматі відбулося експертне обговорення «Моніторинг реалізації Плану законопроектної роботи Верховної Ради України на 2020 рік».
17 грудня 2020

i

10 грудня 2020 року в рамках заходів, спрямованих на подальший розвиток законодавчого забезпечення реального сектору економіки, в Інституті законодавства Верховної Ради України проведено круглий стіл з обговорення питань удосконалення експертної діяльності в Україні.
10 грудня 2020

i

10 грудня 2020 року Інститут законодавства Верховної Ради України, спільно з Національною комісією зі стандартів державної мови, у дистанційному форматі провів експертні слухання «Європейська практика стандартизації юридичної термінології та її застосування в Україні».
09 грудня 2020

i

8 грудня 2020 року в Інституті законодавства Верховної Ради України, у співпраці з Делегацією Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні, вшосте відбулося онлайн-відкриття «навчального курсу» із міжнародного гуманітарного права для народних депутатів України та їхніх помічників-консультантів, співробітників секретаріатів парламентських комітетів і фракцій, підрозділів Апарату Верховної Ради України, учасників Програми стажування в Апараті Верховної Ради України.