Пошук по сайту
company logo
20 жовтня 2015, 17:47

Навчальний процес


Українська школа законотворчості – навчально-методична структура, основними напрямками діяльності якої є навчальний процес та науково-практичне забезпечення освітньої діяльності.

 

Навчальний процес здійснюється у формі підвищення кваліфікації:

 

- за магістерською програмою “Європейське парламентське право” (150 годин);

- за магістерською програмою “Місцеве самоврядування та децентралізація” (150 годин);

- у сфері законотворчої діяльності” (72 години).

 

Цільова аудиторія Школи – працівники секретаріатів комітетів і депутатських фракцій Верховної Ради України, помічники-консультанти народних депутатів України.

Зарахування на навчання відбувається за листами голів комітетів і депутатських фракцій Верховної Ради України, керівництва Апарату Верховної Ради України, народних депутатів України.

Навчання в Українській школі законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України здійснюється на безоплатній основі.

Після завершення навчання видаються сертифікати за підписом Керівника Апарату Верховної Ради України та свідоцтва державного зразка.

 

Науково-практичне забезпечення освітньої діяльності:

 

- підготовка і видання навчальних посібників, методичних розробок та інформаційних матеріалів, у тому числі із використанням зарубіжного досвіду у сфері законотворчості, які мають на меті узагальнення існуючої нормативно-правової бази, загальнотеоретичних, методологічних та прикладних питань правотворчості, що залишаються на вістрі живих проблем, які хвилюють громадськість, привертають жвавий інтерес причетних до цього процесу фахівців; посібники містять науковий та інформаційний аналіз, бібліографію робіт вітчизняних і зарубіжних авторів, реферативні огляди окремих питань законотворчої діяльності та нормотворчості тощо;

 

- проведення науково-прикладних досліджень з питань удосконалення законотворчої діяльності та організація науково-практичних конференцій, круглих столів з проблемних питань законотворчості.

 

 

18 жовтня 2018

i

- 9 жовтня 2018 р. в Історико-меморіальному музеї Михайла Грушевського відбулася презентація серії видань Інституту законодавства Верховної Ради України «Із першоджерел» із передмовою Голови Верховної Ради України А. В. Парубія.       
03 жовтня 2018

i

У рамках заходів, спрямованих на подальший розвиток законодавчого забезпечення розвитку реального сектору економіки, 27 вересня 2018 року Інститутом законодавства Верховної Ради України проведено круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми здійснення реформ в Україні».
26 вересня 2018

i

Інститут законодавства Верховної Ради України оголошує сесію з приймання кандидатських іспитів...
20 серпня 2018

i

26 червня 2018 року Інститут законодавства Верховної Ради України спільно з Женевським центром демократичного контролю над збройними силами та Центром досліджень армії..
12 квітня 2018

i

Інститут законодавства Верховної Ради України у співпраці з Представництвом Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні з 23 до 27 квітня 2018 року проводять...