Пошук по сайту
company logo
20 жовтня 2015, 17:47

Навчальний процес


Українська школа законотворчості – навчально-методична структура, основними напрямками діяльності якої є навчальний процес та науково-практичне забезпечення освітньої діяльності.

 

Навчальний процес здійснюється у формі підвищення кваліфікації:

 

- за магістерською програмою “Європейське парламентське право” (150 годин);

- за магістерською програмою “Місцеве самоврядування та децентралізація” (150 годин);

- у сфері законотворчої діяльності” (72 години).

 

Цільова аудиторія Школи – працівники секретаріатів комітетів і депутатських фракцій Верховної Ради України, помічники-консультанти народних депутатів України.

Зарахування на навчання відбувається за листами голів комітетів і депутатських фракцій Верховної Ради України, керівництва Апарату Верховної Ради України, народних депутатів України.

Навчання в Українській школі законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України здійснюється на безоплатній основі.

Після завершення навчання видаються сертифікати за підписом Керівника Апарату Верховної Ради України та свідоцтва державного зразка.

 

Науково-практичне забезпечення освітньої діяльності:

 

- підготовка і видання навчальних посібників, методичних розробок та інформаційних матеріалів, у тому числі із використанням зарубіжного досвіду у сфері законотворчості, які мають на меті узагальнення існуючої нормативно-правової бази, загальнотеоретичних, методологічних та прикладних питань правотворчості, що залишаються на вістрі живих проблем, які хвилюють громадськість, привертають жвавий інтерес причетних до цього процесу фахівців; посібники містять науковий та інформаційний аналіз, бібліографію робіт вітчизняних і зарубіжних авторів, реферативні огляди окремих питань законотворчої діяльності та нормотворчості тощо;

 

- проведення науково-прикладних досліджень з питань удосконалення законотворчої діяльності та організація науково-практичних конференцій, круглих столів з проблемних питань законотворчості.

 

 

27 листопада 2018

i

20 листопада 2018 року в Інституті законодавства Верховної Ради України, спільно із Женевським центром демократичного контролю над збройними силами, Центром досліджень армії, конверсії і роззброєння, проведено науково-експертне обговорення питань забезпечення рівних можливостей для жінок і чоловіків у Збройних Силах України та інших військових формуваннях.
14 листопада 2018

i

1 листопада в Інституті законодавства Верховної Ради України відбувся круглий стіл, присвячений обговоренню сучасного стану та тенденцій розвитку національного законодавства впродовж останнього десятиліття.
12 листопада 2018

i

Інститут законодавства Верховної Ради України разом із Міжнародним Комітетом Червоного Хреста в жовтні 2018 року у черговий раз провів навчальні курси із міжнародного гуманітарного права, слухачами яких стали народні депутати України, їхні помічники-консультанти, співробітники секретаріатів парламентських комітетів і фракцій, учасники стажування в апараті Верховної Ради України.
06 листопада 2018

i

18 жовтня 2018 р. в Інституті законодавства Верховної Ради України, у рамках постійно діючого науково-практичного семінару «Моніторинг колізій та прогалин у національному законодавстві», відбулося науково-експертне обговорення питань застосування законодавства про національну безпеку та перспектив його удосконалення.
18 жовтня 2018

i

- 9 жовтня 2018 р. в Історико-меморіальному музеї Михайла Грушевського відбулася презентація серії видань Інституту законодавства Верховної Ради України «Із першоджерел» із передмовою Голови Верховної Ради України А. В. Парубія.